Afera fryzjera

sezon 8 odcinek 8

Afera fryzjera 8

Kolejną „Aferę fryzjera" Maciek Maniewski wywoła w Świdwinie. Salon o dumnie brzmiącej nazwie „Perfekt" niedługo obchodzi swoje pierwsze urodziny. Niestety, właścicielka Kasia i jej prawa ręka Daniela do tej pory nie potrafiły wdrożyć się w biznes. O pomoc postanowiły poprosić mistrza nożyczek!

Największym problemem tego salonu jest kompletny brak organizacji pracy i decyzyjności szefowej. Kasia nie potrafi wydawać poleceń, a także rozdzielać zadań. W konsekwencji zaprowadza to poważny chaos. Innym słabym punktem salonu jest reklama, a raczej jej brak. Ten zakład fryzjerski nie posiada żadnego szyldu, przez co niełatwo do niego trafić. Na Maćka Maniewskiego czeka także obserwacja pracy fryzjerek. Jak oceni ich warsztat?

"Afera fryzjera" - o czym program

Od lat pracuje z najbardziej znanymi ludźmi ze świata show-biznesu i stylizuje włosy modelek na najważniejszych pokazach mody. Maciej Maniewski w nowym sezonie zawita do salonów, w których interes nie prosperuje zbyt dobrze. Pod lupę weźmie umiejętności zawodowe fryzjerów, które pozostawiają wiele do życzenia. Jak zwykle prowadzący wytknie poważne błędy - niewłaściwe trzymanie nożyczek, nieumiejętność strzyżenia czy nieprawidłowe wykonywanie podziałów. Maciej Maniewski nie przejdzie obojętnie obok takiego braku profesjonalizmu! Konfrontacja z fryzjerami nie będzie najłatwiejsza. Nie raz wybuchną kłótnie i popłyną łzy.

Prowadzący z uporem będzie uczył, dawał wskazówki, szkolił. Jednak, czy wszyscy okażą się sumiennymi uczniami? Czy współpraca z Maćkiem postawi fryzjerski biznes na nogi?

"Afera fryzjera" - gdzie oglądać

Wszystkie odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz player.pl