Afera fryzjera

sezon 8 odcinek 2

Afera fryzjera 8

Tym razem „Afera fryzjera" rozegra się w Biłgoraju. Właścicielką tamtejszego salonu jest Beata, która od dziecka przyszłość wiązała z fryzjerstwem. Jako mała dziewczynka uwielbiała czesać ukochaną mamę czy przeprowadzać fryzjerskie eksperymenty na włosach lalek barbie. Wreszcie dwa lata temu marzenie o własnym biznesie ziściło się.

Zakład fryzjerski nie narzeka na brak klientów, jednakże Beacie zależy na poszerzaniu swojej wiedzy i umiejętności fryzjerskich. W tym celu zgłosiła się do programu Maćka Maniewskiego.

Mistrz nożyczek dokona bacznej obserwacji warsztatu pracy właścicielki salonu. Wkrótce okaże się, że nie to jest problemem, ale ona sama. Beata nieświadomie przekłada swoje życie osobiste na pracę. Trapiące ją problemy nie pozwalają na swobodną komunikację z klientem. Kobieta jest stale nieobecna myślami, co negatywnie wpływa na jakość jej pracy.

Maciej Maniewski oprócz roli mistrza fryzjerstwa, będzie musiał wcielić się w postać terapeuty. Czy dzięki jego radom Beacie uda się zapomnieć o sprawach prywatnych i w pełni zaangażować w pracę?

"Afera fryzjera" - o czym program

Od lat pracuje z najbardziej znanymi ludźmi ze świata show-biznesu i stylizuje włosy modelek na najważniejszych pokazach mody. Maciej Maniewski w nowym sezonie zawita do salonów, w których interes nie prosperuje zbyt dobrze. Pod lupę weźmie umiejętności zawodowe fryzjerów, które pozostawiają wiele do życzenia. Jak zwykle prowadzący wytknie poważne błędy - niewłaściwe trzymanie nożyczek, nieumiejętność strzyżenia czy nieprawidłowe wykonywanie podziałów. Maciej Maniewski nie przejdzie obojętnie obok takiego braku profesjonalizmu! Konfrontacja z fryzjerami nie będzie najłatwiejsza. Nie raz wybuchną kłótnie i popłyną łzy.

Prowadzący z uporem będzie uczył, dawał wskazówki, szkolił. Jednak, czy wszyscy okażą się sumiennymi uczniami? Czy współpraca z Maćkiem postawi fryzjerski biznes na nogi?

"Afera fryzjera" - gdzie oglądać

Wszystkie odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz player.pl