Afera fryzjera

sezon 6 odcinek 2

Afera fryzjera 6

W oławskim salonie fryzjerskim „Wellness" najwyraźniej wisi coś powietrzu. Kilka chwil po przekroczeniu progu zakładu przez prowadzącego, pojawiają się łzy bezradności właścicielki. Monika tylko teoretycznie jest szefową trzyosobowego personelu. W rzeczywistości brakuje jej pewności siebie i konsekwencji. Monika nie ma wpływu na swoje pracownice. Te ciągle się kłócą, podbierają sobie klientów, a nawet są zazdrosne o to, kogo bardziej lubi szefowa. Największą zagadką salonu jest Anastazja, która oprócz strzyżenia w salonie, prywatnie przyjmuje klientów u siebie w domu.

Maciej Maniewski spróbuje rozrzedzić tę gęstą, spiętą atmosferę. Oprócz tego prowadzący sprawdzi umiejętności fryzjerskie dziewczyn. Wkrótce okaże się, że pierwsze problemy pojawiają się już na poziomie konsultacji z klientem. W rozmowach brakuje konkretów... Szefowa nie potrafi wygrać ze stresem. Na pierwszy plan wysuwają się prywatne zawirowania życiowe.

Jednak Maciek tak szybko się nie poddaje. Przeprowadza w salonie szkolenie i daje dziewczynom kilka cennych wskazówek. Jednak czy fryzjerki wezmą sobie te rady do serca?