Afera fryzjera

sezon 8 odcinek 1

Afera fryzjera 8

Przyjazd naszego eksperta był spełnieniem marzeń właścicielek salonu, które są jego wiernymi fankami i które zgotowały mu wyjątkowo serdeczne powitanie. Dziewczyny ewidentnie przygotowały się na przyjazd swojego idola, ponieważ już od wejścia Maćka przywitał wszechobecny ład i porządek oraz liczne certyfikaty wiszące na ścianach. Ale nasz prowadzący jest bardzo wnikliwym obserwatorem i nie dał się zwieźć pozorom. Problemem salonu nie jest brud i bałagan, ale brak komunikacji z klientami i przede wszystkim relacje między siostrami. Dominika, która jest szefową salonu nie potrafi wydawać poleceń swojej starszej siostrze. Młode kobiety łączy silna emocjonalna więź, która stoi na przeszkodzie temu, żeby stworzyć profesjonalny team.

Czy po spotkaniu z Maćkiem dziewczynom uda się stworzyć miejsce, które będzie świadczyło usługi fryzjerskie na najwyższym poziomie?

"Afera fryzjera" - o czym program

Od lat pracuje z najbardziej znanymi ludźmi ze świata show-biznesu i stylizuje włosy modelek na najważniejszych pokazach mody. Maciej Maniewski w nowym sezonie zawita do salonów, w których interes nie prosperuje zbyt dobrze. Pod lupę weźmie umiejętności zawodowe fryzjerów, które pozostawiają wiele do życzenia. Jak zwykle prowadzący wytknie poważne błędy - niewłaściwe trzymanie nożyczek, nieumiejętność strzyżenia czy nieprawidłowe wykonywanie podziałów. Maciej Maniewski nie przejdzie obojętnie obok takiego braku profesjonalizmu! Konfrontacja z fryzjerami nie będzie najłatwiejsza. Nie raz wybuchną kłótnie i popłyną łzy.

Prowadzący z uporem będzie uczył, dawał wskazówki, szkolił. Jednak, czy wszyscy okażą się sumiennymi uczniami? Czy współpraca z Maćkiem postawi fryzjerski biznes na nogi?

"Afera fryzjera" - gdzie oglądać

Wszystkie odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz player.pl