40 kontra 20 Extra

sezon 1 odcinek 40

40 kontra 20 EXTRA

Obejrzyj dłuższe odcinki 40 kontra 20 wzbogacone o nieemitowane w telewizji materiały!

40 kontra 20 Extra - o czym jest program?

Miłość nie pyta o wiek! To główne przesłanie najnowszego randkowego show „40 kontra 20”, w którym dwóch wyjątkowych mężczyzn – starszy i młodszy - będzie rywalizować ze sobą o względy kilkunastu atrakcyjnych, pewnych siebie kobiet w różnych grupach wiekowych. W wyborze tej jedynej może liczyć się wszystko – lecz nie metryka!

Ten warunek w programie nie ma żadnego znaczenia, dlatego kandydatki do serca panów
to zarówno ambitne, nowoczesne, silne, dojrzałe kobiety jak i młode, wyzwolone, pewne siebie dziewczyny. Wszystkich uczestników mimo odmiennych charakterów, doświadczeń i planów na przyszłość, łączy jedno – szukają miłości.

Droga do wielkiego finału, w którym każdy z mężczyzn zadeklaruje uczucie jednej wyjątkowej kobiecie, nie będzie prosta. Uczestniczki czeka szereg wyzwań, zadań i randek, podczas których będą musiały starać się o serce panów. Mężczyźni natomiast będą próbowali przekonać każdą z pań do swojego stylu życia. Bajecznie wygodnego i stabilnego albo pełnego przygód i nieprzewidywalności. Raz w tygodniu podczas eliminacji dwie uczestniczki będą musiały opuścić program.

40 kontra 20 EXTRA - gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki programu "40 kontra 20 Extra" obejrzysz na platformie VOD - player.pl!