40 kontra 20 Extra

sezon 1 odcinek 3

40 kontra 20 EXTRA

Robert wybiera jedną dziewczynę na randkę indywidualną. Jest to wybór, który raczej nikogo nie dziwi, ponieważ według pozostałych dziewczyn. Magia spotkania, romantyczna kolacja przy winie rozgrzeje między nimi i tak już gorącą atmosferę, która wróży nic innego – jak dalsze zainteresowanie i chęć bliższego poznania.

Po powrocie do willi, dla rozładowania kumulującej się między uczestnikami energii, Bartek i Robert zaproponują grę w kalambury. Nie będzie to jednak zwykła gra… bo w wersji greckiej. A co to oznacza? Na pewno sytuacje, które mogą się wymknąć spod kontroli. A w tym przypadku jedyne co będzie mogło pomóc to język ciała.

Świetne humory i salwy śmiechu przerwie jednak wyjątkowy punkt programu, którego nikt się nie spodziewa – wejście nowej uczestniczki. Bez dwóch zdań zamiesza w obozach i stanie się obiektem zainteresowanie nie tylko Panów, ale też lekko zazdrosnych Pań.

Biorąc przykład z Roberta, który dzień wcześniej zaprosił swoją grupę na randkę do winiarni, Bartek zabiera swoje czterdziestki na prawdziwą przygodę! Panie do samego końca nie wiedzią, gdzie zmierzają. Część z nich pewnie spodziewa się romantycznej kolacji przy blasku świec, natomiast to co zobaczą mocno je zaskoczy!

Tymczasem w willi, Robert poprosi dziewczyny, aby wyraziły siebie w sposób najbliższy samemu Robertowi – poprzez taniec. Zadanie wyzwoli w dziewczynach skrywane do tej pory uczucia, które pomogą Robertowi poznać je trochę lepiej.