36,6

sezon 5 odcinek 8

36,6 5

W programie z pomocą najlepszych specjalistów, często światowej sławy lekarzy, przedstawimy sprawdzone, skuteczne i pewne metody walki z chorobami. Dzięki zespołowi ekspertów i konsultantów widzowie będą mogli poznać najnowsze technologie medyczne i dowiedzieć się jak do nich dotrzeć.

36,6 - o czym jest program?

W programie opowiemy, jak łatwo i skutecznie zadbać o zdrowie. Nie tylko poprzez zdrowy styl życia, ale i przez skuteczną diagnostykę, która może zapobiec chorobom lub wykryć ją we wczesnym stadium.

W programie pokażemy historie pacjentów, sylwetki nietuzinkowych, zdolnych lekarzy, newsy medyczne, najlepsze placówki, metody, rozwiązania, porady dla pacjentów. W „36,6” każdy znajdzie dla siebie interesujące informacje, porady i wskazówki, dotyczące poruszania się w zarezerwowanym dotąd wyłącznie dla lekarzy świecie medycyny.

36,6 - nowy sezon

Tej jesieni Ewa Drzyzga i prof. Krzysztof Labuzek rozprawią się z prawdą i mitami na temat raka jelita grubego, który dotyka coraz więcej osób. W cyklu spotkań ze specjalistami, widzowie dowiedzą się, jak wyglądają badania kolonoskopowe i inne profilaktyczne zabiegi ratujące życie, które dla niektórych pacjentów mogą być tematem tabu. Eksperci sprawdzą także najnowsze możliwości zapobiegania chorobie, diagnostykę i metody leczenia, zarówno farmakologicznego, jak i operacyjnego.

W nadchodzącym sezonie jesiennym nie obędzie się też bez eksperymentów. Specjaliści będą testować działanie różnych produktów pokażą, jak wpływają one na nasz organizm. W jednym z odcinków zajmiemy się napojami energetycznymi, które stają się coraz bardziej popularne także wśród dzieci. Eksperci „36,6°C” sprawdzą, czy rzeczywiście szkodzą naszemu zdrowiu i jakie mogą być konsekwencje ich spożywania.

Będziemy rozmawiać o przełomowych odkryciach medycznych, ale i dolegliwościach, które zna każdy z nas. Migrena to zmora i przekleństwo tysięcy ludzi w Polsce, jednak koszmarny ból głowy można skutecznie leczyć absolutnie przełomową metodą chirurgiczną. Wspólnie zadbajmy o zdrowie!

36,6 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie sezony „36,6” obejrzysz online na player.pl.

36,6 – kiedy premiera nowego sezonu?

Nowe odcinki „36,6” obejrzysz w soboty o 18:00 na antenie TVN.