36,6

sezon 4 odcinek 5

36,6 4

Reumatoidalne zapalenie stawów kojarzy się z osobami starszymi, a dotyka również bardzo młodych ludzi. Nie zdiagnozowane odpowiednio szybko może doprowadzić nawet do kalectwa. W programie 36,6 zostaną zaprezentowane zarówno konwencjonalne, jak i te nie konwencjonalne metody leczenia RZS. A o tym, czy jest nadzieja, aby już niebawem na rynku pojawiła się szczepionka na tą chorobę,  opowie prof. Ranjeny Thomas z Australii, która od 20 lat pracuje nad jej stworzeniem!
Często traktujemy ją jak silniejsze przeziębienie, tymczasem jest jednym z najgroźniejszych wirusów na ziemi, który według WHO zabija rocznie ponad 40.000 osób. Mowa o grypie. Co ją odróżnia od zwykłego przeziębiania i jak skutecznie powinniśmy ją leczyć, aby zminimalizować ryzyko komplikacji? Na te i inne pytania odpowie Ewa Drzyzga wraz prof. Krzysztofem Łabuzkiem i prof. Adamem Antczakiem! Jeżeli jesteście ciekawi czy istnieje na świecie lek, który zwalcza grypę w zaledwie 24 godziny? Oglądajcie nas już w najbliższą sobotę o 18:00!
Na temat wybielania zębów krąży wiele mitów, Ewa Drzyzga wraz z ekspertami sprawdzi, które sposoby wybielania są bezpieczne dla zębów i dziąseł. Czy można profesjonalnie wybielić zęby w domu? Jakich rezultatów możemy się spodziewać? Zobaczcie już w najbliższym programie 36,6!