36,6

sezon 4 odcinek 2

36,6 4

Menopauza  to ciężki czas dla każdej kobiety. Uderzenia gorąca, poty, drżenie rąk, wahania nastroju, czy nerwowość, z takimi objawami musi zmierzyć się większość z Pań. Z pomocą przychodzi im hormonalna terapia zastępcza. Czy jest skuteczna, jak działa i czy powinniśmy się jej bać, sprawdziła Jola, której 3 miesiące towarzyszyliśmy z kamerą w trakcie trwania terapii. Jaki był rezultat? Zobaczcie już w najbliższą sobotę!
Jeżeli na co dzień starasz się zdrowo odżywiać, to na pewno hasło: "Superfood" jest Ci dobrze znane. A jeżeli nie, już w sobotę  dowiesz się,  które produkty spożywcze są uznawane za "superjedzenie" i czy słusznie? Ewa Drzyzga i prof. Krzysztof Łabuzek  sprawdzą, jaką superżywność warto włączyć do zdrowej diety, a jaką niekoniecznie.
2000 dzieci rocznie rodzi się z problemami, których można uniknąć dzięki dobrze przeprowadzonym badaniom prenatalnym. Najczęstszymi wadami z jakim rodzą się dzieci są wady serca. To około dwudziestu  przypadków na tysiąc ciąż. Wady serca u nienarodzonych dzieci potrafią wykryć wyjątkowi specjaliści. W Polsce jest ich mniej niż stu.  Większość z nich wyszkoliła prof. Maria Respondek-Liberska. Pani Profesor opowie jak ważna jest diagnostyka prenatalna i które z przyszłych mam powinny wykonać dodatkowe badania.
Kto z nas nie marzy o pięknym, zdrowym uśmiechu? Wykorzystując zaawansowaną technologię cyfrową 3D, jesteśmy w stanie, w ciągu zaledwie godziny spełnić to marzenie. W naszym sobotnim programie pokażemy, niezwykle nowoczesną technologię stomatologiczną.  Dzięki niej, pacjenci ze złamanym zębem lub innymi ubytkami,  mogą w trakcie jednej wizyty całkowicie zmienić swój wygląd.