36,6

W programie z pomocą najlepszych specjalistów, często światowej sławy lekarzy, przedstawimy sprawdzone, skuteczne i pewne metody walki z chorobami. Dzięki zespołowi ekspertów i konsultantów widzowie będą mogli poznać najnowsze technologie medyczne i dowiedzieć się jak do nich dotrzeć.

Opowiemy jak łatwo i skutecznie, potwierdzonymi przez specjalistów sposobami, zadbać o zdrowie. Nie tylko poprzez zdrowy styl życia, ale i przez skuteczną diagnostykę, która może zapobiec chorobom lub wykryć ja we wczesnym stadium.

W programie pokażemy historie pacjentów, sylwetki nietuzinkowych, zdolnych lekarzy, newsy medyczne, najlepsze placówki, metody, rozwiązania, porady dla pacjentów. W „36,6” każdy znajdzie dla siebie interesujące informacje, porady i wskazówki dotyczące poruszania się w zarezerwowanym dotąd wyłącznie dla lekarzy świecie medycyny.

Nowy projekt Ewy Drzyzgi pomoże zadbać o to co najcenniejsze, czyli zdrowie nasze i naszych bliskich.

Produkcja:
TVN
Dystrybucja:
TVN
Kraj produkcji:
Polska
Tagi:
choroby, problemy, dyskusje, specjaliści, problemy społeczne, tematy kontrowersyjne, ewa drzyzga, Rozmowy w toku, nowy program Drzyzgi, 36.6, jak wykryć chorobę, jak walczyć z chorobą
Kategoria wiekowa:
rozwiń więcej
Zobacz wszystkie odcinki „36,6”

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty