101 gadżetów motoryzacyjnych

sezon 4 odcinek 9

101 gadżetów motoryzacyjnych 4

W podróży samochodem przydają się różnorodne akcesoria, które mogą nie tylko umilić czy ułatwić jazdę, ale niejednokrotnie uratować nas z opresji.

101 gadżetów motoryzacyjnych - o programie

Grzegorz Duda ponownie zainspiruje wszystkich fanów gadżetów motoryzacyjnych. Jak co sezon wyłuskał z dostępnych na rynku produktów kilka perełek, którym warto się przyjrzeć.
Grzegorz przetestuje klimatyzacje do bagażnika, rozwiązanie, które sprawi, że naszym czworonogom będzie chłodno i przyjemnie w upalne dni. Podpowie też jak po podróżach z pupilami doprowadzić auto do czystości, zaproponuje separator wody i sierści do odkurzacza.

Prowadzący sprawdzi tanie bagażniki rowerowe i doradzi, w który warto zainwestować.
Dowiemy się także, jakie gadżety warto mieć przy sobie, gdy rozładuje się akumulator w naszym samochodzie i nie jesteśmy w stanie uruchomić silnika. Grzegorz przetestuje wynalazek, który potrafi z resztek prądu uruchomić nasz silnik. Do niespodziewanych awarii zaproponuje także zszywasz do plastikowych elementów nadwozia samochodu, a następnie pokaże, jak w łatwy sposób umyć podwozie w naszym aucie.

Gadżety i akcesoria samochodowe mogą znacznie ułatwić prowadzenie i pielęgnację auta, dlatego nie zaszkodzi zapoznać się z kilkoma nowymi rozwiązaniami!

101 gadżetów motoryzacyjnych - gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki programu "101 gadżetów motoryzacyjnych" obejrzysz na platformie VOD player.pl.