10 zadań specjalnych Michela Morana

sezon 3 odcinek 1

10 zadań specjalnych Michela Morana 3

Co ugotować i zjeść, kiedy nerwy ściskają nam żołądek? Zobacz nowy, trzeci sezon programu "10 zadań specjalnych Michela Morana", w którym gospodarz pokaże jak przygotować posiłek dla wszystkich tych, którzy na co dzień borykają się ze stresem. Czy gość  specjalny będzie się stresował obecnością wyjątkowego Szefa kuchni? Oglądaj wszystkie odcinki na player.pl

W swoim programie kulinarnym, Michel Moran udowodni, że powrót z urlopu do pracy czy do szkoły po wakacjach, nie musi być okraszony dodatkowym stresem. Bardzo ważne jest to co jemy, bo ma to bezpośredni wpływ na nasze samopoczucie. Tutaj z pomocą przychodzi dieta antystresowa! Co się kryje pod tym pojęciem?  Kucharz razem ze swoim gościem przygotuje faszerowaną cukinię w sosie pomidorowym oraz mus z awokado, prażonymi migdałami i czekoladą. Brzmi odprężająco?

Tym razem do swojej kuchni Michel zaprosił, znanego ze swojej otwartości i autentyczności, bohatera programu “Królowe Życia”, Rafała Grabiasa. Czy razem uda im się ugotować posiłek dla zestresowanych?

Premiera pierwszego odcinka "10 zadań specjalnych Michela Morana" w piątek 7 września o godz. 18:40 na player.pl