TTV

10 zadań specjalnych Michela Morana

Gospodarzem programu jest Moran, Michel Moran – powszechnie ceniony i lubiany kucharz, właściciel restauracji, juror polskiej edycji „MasterChef” i „MasterChef Junior”, gospodarz trzech sezonów kulinarnego poradnika „Doradca Smaku”. To właśnie on, niczym agent specjalny 007, podejmie próbę sił oraz smaku i będzie musiał sprawdzić swoje umiejętności w obliczu dziesięciu zadań specjalnych.

W swoim nowym programie Michel zmierzy się z kulinarnymi wyzwaniami, przed którymi każdy z nas może stanąć także w swojej domowej kuchni, a wtedy z pewnością przyda się wsparcie agenta do zadań specjalnych. Program Michela jest wspaniałą propozycją dla każdego, kto chciałby dowiedzieć się, jak pogodzić gusta kulinarne wegetarianki i mięsożercy, czym nakarmić wybredne dziecko, które nie je glutenu, co zjeść, by rozgrzać wyziębiony organizm lub jak szybko przygotować sycący posiłek z tego, co akurat mamy w lodówce. W każdym odcinku pomysłowy i pełen humoru kucharz pokaże, jak sprostać kulinarnym wyzwaniom i z przyjemnością stworzyć pyszny, zdrowy, kilkudaniowy posiłek dla siebie i bliskich.

Dystrybucja:
TTV
Kraj produkcji:
Polska
Tagi:
przepisy Michela Morana, 10 zadań specjalnych Michela Morana, program Michela Morana na TTV, Michel Moran gotuje, juror MasterChefa gotuje, juror MasterChefa, autorski program Michela Morana, program kulinarny Michela Morana
Kategoria wiekowa:
rozwiń więcej
Zobacz wszystkie odcinki „10 zadań specjalnych Michela Morana”

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty