Gdy w związku z aferą w Szpitalu Południowym w Warszawie rozgorzała ogólnokrajowa dyskusja na temat kryzysu w ochronie zdrowia, w Jastrzębiu-Zdroju nożownik zaatakował personel i pacjentów jednego z oddziałów miejscowego szpitala. Ranił cztery osoby, w tym ordynatora, ale to właśnie ordynator go obezwładnił. Wiadomo już, że napastnik ma 19 lat i był pod wpływem narkotyków. Ten i inne tematy w Faktach TVN.