Złoto Gujany

Drugi sezon emocjonującego serialu. Dzika dżungla, bezwzględna rywalizacja i wyprawa, o której nie da się zapomnieć. Podróż w najmroczniejsze zakątki Gujany Francuskiej, przywodzące na myśl Kongo z „Jądra ciemności” Josepha Conrada.

„Złoto Gujany” – streszczenie

Historia studenta geologii z Paryża – Vincenta, który dostaje się na wymarzony staż w kopalni złota położonej w Gujanie Francuskiej. Na miejscu znajduje nie tylko cenny kruszec, ale także bezwzględność i bezprawie. Przygoda, która miała być dla chłopaka spełnieniem marzeń, szybko zmienia się w koszmar: Vincent trafia pod skrzydła lokalnego bossa, który pokazuje mu bardziej opłacalny, a zarazem bardziej niebezpieczny pomysł na biznes – świat handlu złotem, gdzie ludzkie życie ma niższą wartość niż samorodek cennego metalu. Bohater trafia do piekła w samym sercu dżungli, gdzie biznesmeni, gangsterzy, geolodzy i żołnierze w gorączce złota walczą o przetrwanie.

„Złoto Gujany” – obsada

W rolę głównego bohatera wciela się Mathieu Spinosi. Obok niego w serialu występują także m.in.: Stany Coppet, Olivier Rabourdin oraz Anne Suarez.

„Złoto Gujany” – gdzie obejrzeć?

Drugi sezon serialu jest dostępny online w serwisie VOD player.

Z\u0142oto Gujanysezon 2 odcinek 8 Z\u0142oto Gujanysezon 2 odcinek 7 Z\u0142oto Gujanysezon 2 odcinek 6 Z\u0142oto Gujanysezon 2 odcinek 5 Z\u0142oto Gujanysezon 2 odcinek 4 Z\u0142oto Gujanysezon 2 odcinek 3 Z\u0142oto Gujanysezon 2 odcinek 2 Z\u0142oto Gujanysezon 2 odcinek 1