Zło jest zaraźliwe

Fińska Laponia kryje wiele mrożących krew w żyłach tajemnic. Część z nich zostanie na zawsze ukryta pod nieprzystępnymi śniegami koła podbiegunowego. Inne, wraz z odwilżą, ujrzą światło dzienne w najmniej spodziewanym momencie.

 

Zło jest zaraźliwe – opis

Akcja serialu „Zło jest zaraźliwe” rozgrywa się w okolicach koła podbiegunowego, wśród śniegów nieprzystępnej Laponii. Policjantka Nina Kautsalo natrafia na umierającą prostytutkę w starej chacie na pustkowiu. Sprawa nabiera zawrotnego tempa, gdy okazuje się, że we krwi ofiary znajduje się śmiercionośny wirus. Do śledztwa przyłącza się niemiecki wirusolog Thomas Lorenz. Badacz przybywa do Laponii, aby połączyć siły z Niną w śledztwie prowadzącym do ujawnienia niepokojącej prawdy.

 

Zło jest zaraźliwe – obsada i twórcy

„Zło jest zaraźliwe” to fińsko-niemiecki serial kryminalny z 2018 roku. W rolach głównych występują między innymi Iina Kuustonen, Maximilian Brückner i Pihla Viitala. Reżyserem serialu jest Hannu Salonen.

 

Zło jest zaraźliwe – gdzie oglądać?

Serial „Zło jest zaraźliwe” dostępny online w serwisie VOD player.pl w wersji z lektorem i napisami.

Zło jest zaraźliwe, sezon 1, odcinek 10 Zło jest zaraźliwe, sezon 1, odcinek 9 Zło jest zaraźliwe, sezon 1, odcinek 8 Zło jest zaraźliwe, sezon 1, odcinek 7 Zło jest zaraźliwe, sezon 1, odcinek 6 Zło jest zaraźliwe, sezon 1, odcinek 5 Zło jest zaraźliwe, sezon 1, odcinek 4 Zło jest zaraźliwe, sezon 1, odcinek 3 Zło jest zaraźliwe, sezon 1, odcinek 2 Zło jest zaraźliwe, sezon 1, odcinek 1