Zbrukana

Wstrząsający serial sensacyjny podnoszącym ważne kwestie w życiu młodych kobiet. Młoda dziewczyna pochodzenia norwesko-pakistańskiego zostaje zaatakowana w drodze do domu. Po napadzie ma zamiar zemścić się na oprawcy.

Zbrukana - opis

Sumera ma 18 lat i jest ambitną uczennicą lokalnego norweskiego liceum. Pewnego dnia wracając do domu jej świat rozpada się na kawałki. Stała się ofiarą ataku i przemocy seksualnej, jej oprawcą była osoba z kręgu jej znajomych. Pochodząca z rodziny kultywującej surowe pakistańskie tradycje Sumera wie, że pomimo radzenia sobie z traumą i wstydem związanym z okropnym atakiem, ta napaść wpłynie także na reputację jej rodziny wśród lokalnej społeczności. Kiedy staje się jasne, że miejscowe władze nie są w stanie pomóc dziewczynie, ta postanawia zwrócić się z prośbą o pomoc do swoich przyjaciół. Ze wsparciem trzech przyjaciółek dziewczyna stawia czoła traumatycznemu wydarzeniu i planuje zemstę na swoim napastniku.

Zbrukana - obsada i twórcy

W obsadzie serialu znaleźli się Tarjei Sandvik Moe ("Skam", "En dag i juli"), Kamalpreet Kaur oraz Ravdeep Singh Bajwa.

Zbrukana - gdzie oglądać?

Serial dostępny jest online w serwisie VOD player.

Zbrukana, sezon 1, odcinek 8 Zbrukana, sezon 1, odcinek 7 Zbrukana, sezon 1, odcinek 6 Zbrukana, sezon 1, odcinek 5 Zbrukana, sezon 1, odcinek 4 Zbrukana, sezon 1, odcinek 3 Zbrukana, sezon 1, odcinek 2 Zbrukana, sezon 1, odcinek 1