Tu i teraz

Amerykańska rodzina ukazana w prowokacyjny, lekko mroczny i komiczny sposób.

Tu i teraz – streszczenie

Profesor filozofii Greg oraz jego żona Audrey mają czwórkę dzieci – trójkę dorosłych już, adoptowanych dzieci pochodzących z Somalii, Wietnamu oraz Kolumbii, a także biologiczną siedemnastoletnią córkę. Ta pozornie doskonała, postępowa rodzina podzielona jest wieloma rysami, z których część wynika z tajemnic, które znają wybrani. Nagle w rodzinie pojawia się nowy problem – jedno z dzieci zaczyna widzieć rzeczy, których nie widzą inni. Czy to choroba psychiczna, czy może coś innego?

Tu i teraz – obsada i twórcy

Pomysłodawcą serialu jest nagrodzony Oscarem Alan Ball, który zajął się również reżyserią serialu wraz z Utą Briesewitz oraz Jeremym Podeswą (Gra o tron). W głównych rolach występują laureaci Oscara: Tim Robbins oraz Holly Hunter. Obok nich pojawiają się Sosie Bacon, Jerrika Hinton, Raymond Lee, Daniel Zovatto oraz Peter Macdissi.

Tu i teraz – gdzie obejrzeć?

Serial jest dostępny online w serwisie VOD player.

Tu i terazsezon 1 odcinek 10 Tu i terazsezon 1 odcinek 9 Tu i terazsezon 1 odcinek 8 Tu i terazsezon 1 odcinek 7 Tu i terazsezon 1 odcinek 6 Tu i terazsezon 1 odcinek 3 Tu i terazsezon 1 odcinek 2 Tu i terazsezon 1 odcinek 1