Tropiciele

Historia dwudziestolatków, którzy muszą odnaleźć swoją byłą koleżankę ze studiów. Główna bohaterka, która jest przytłoczona swoimi obowiązkami i nudą dnia codziennego, postanawia nadać swojemu życiu nowy cel – dowiedzieć się, gdzie jest Chantal. Pełna satyry opowieść o przekraczaniu własnych granic oraz próbie odnalezienia się w obecnym świecie.

 

Tropiciele – opis

Serial komediowy z zabarwieniem kryminalnym o zagubionych dwudziestolatkach. Dory prowadzi nudne życie w Nowym Jorku. Praca w biurze milionerki i życie prywatne nie przynoszą jej satysfakcji. Pewnego dnia dowiaduje się, że jej koleżanka z college’u – Chantal – zaginęła. Postanawia pomóc w jej odnalezieniu, pomimo że od lat nie miały ze sobą kontaktu. W misję poszukiwawczą angażuje swoich znajomych i chłopaka. Aby rozwiązać zagadkę, będą musieli niejednokrotnie przekroczyć granice moralności.

 

Tropiciele – twórcy i obsada

Serial autorstwa Charlesa Rogersa, Michaela Showaltera oraz Sarah-Violet Bliss. W obsadzie zobaczymy m.in. Alię Shawkat, Johna Early’ego, oraz Johna Reynoldsa. Produkcja nominowana była również do Nagrody Gotham za najlepszy przełomowy serial!

 

Tropiciele – gdzie oglądać?

Serial „Tropiciele” dostępny online na platformie VOD player.pl.

Tropiciele sezon 1 odcinek 3 Tropiciele sezon 1 odcinek 2 Tropiciele S1E2 Tropiciele sezon 1 odcinek 1