Tropiciele

Thriller akcji ze zorganizowaną przestępczością, przemytem diamentów i międzynarodowym terroryzmem w tle.

Tropiciele - opis

Ekranizacja głośnego, międzynarodowego bestsellera autorstwa Deona Meyera. Trzy główne wątki historii składają się na pełną akcji i zmyślnie poprowadzoną intrygę, która toczy się w różnych zakątkach RPA ze spektakularnym finałem w Kapsztadzie. W tle nie zabraknie zorganizowanej przestępczości, przemytu diamentów, zagrożenia dla bezpieczeństwa narodowego, czarnych nosorożców, CIA i wątku międzynarodowego terroryzmu.

Tropiciele - twórcy i obsada

Mroczny i pełen emocji miniserial z Republiki Południowej Afryki, którego reżyserem jest Jyri Kähönen (serial Sorjonen). Składający się z sześciu odcinków serial, w którym przeplatają trzy wątki, kończące się w Kapsztadzie za sprawą spektakularnego spisku. W obsadzie produkcji znaleźli się Rolanda Marais (Global Effect), James Gracie (Syberia), Sandi Schultz (serial Hotel), Thapelo Mokoena (Mandela: Droga do wolności) oraz Ed Stoppard (Pianista).

Tropiciele - gdzie oglądać?

Serial jest dostępny online w serwisie VOD player.

Tropiciele, sezon 1, odcinek 6 Tropiciele, sezon 1, odcinek 5 Tropiciele, sezon 1, odcinek 4 Tropiciele, sezon 1, odcinek 3 Tropiciele, sezon 1, odcinek 2 Tropiciele, sezon 1, odcinek 1