To wiem na pewno

Mark Ruffalo w podwójnej roli w rodzinnej sadze przedstawiającej dwie równoległe historie życia braci bliźniaków.

To wiem na pewno - opis

Serial przedstawia dwie równoległe historie życia braci bliźniaków naznaczone zdradą, poświęceniem i wybaczeniem. Losy Dominicka i Thomasa Birdsey’ów (Mark Ruffalo) pokazane są na różnych etapach ich życia. Widzowie poznają braci w czasach dla nich współczesnych, na początku lat 90. XX wieku, kiedy obaj osiągają wiek średni. Produkcja wraca też do przeszłości w scenach pokazujących ich młodość i dzieciństwo.

To wiem na pewno - twórcy i obsada

Składający się z sześciu odcinków miniserial to rodzinna saga, która śledzi losy dwóch braci. Produkcja jest epicką opowieścią o zdradzie, poświęceniu i przebaczeniu na tle dziejów Ameryki XX wieku. Scenariusz został oparty na bestsellerowej powieści, której autorem jest Wally Lamb. Za scenariusz i reżyserię odpowiadał Derek Cianfrance („Światło między oceanami”). Gwiazdą miniserialu jest trzykrotnie nominowany do Oscara Mark Ruffalo („Mroczne wody”), a w pozostałych rolach występują laureatka Nagrody Akademii Melissa Leo („Fighter”), Rosie O'Donnell („Ich własna liga”), Archie Panjabi („San Andreas”) oraz Imogen Poots („Czarne święta”).

To wiem na pewno - gdzie oglądać?

Serial dostępny online w serwisie VOD player.

To wiem na pewno, sezon 1, odcinek 6 To wiem na pewno, sezon 1, odcinek 5 To wiem na pewno, sezon 1, odcinek 4 To wiem na pewno, sezon 1, odcinek 3 To wiem na pewno, sezon 1, odcinek 2 To wiem na pewno, sezon 1, odcinek 1