The Walking Dead

Świat został opanowany przez zombie. Grupka ocalałych szuka bezpiecznego schronienia.

„The Walking Dead” - streszczenie

Grupa ludzi stara się przeżyć w postapokaliptycznym świecie opanowanym przez zombie. Większość bohaterów mieszka w okolicy Atlanty w Stanach Zjednoczonych. Ich celem jest szukanie schronienia i ucieczka od wygłodniałych zombie. Szwendacy („walkers”) atakują każdą żywą istotę, a ich ugryzienie staje się śmiertelne i prowadzi do przemiany w bezwzględne zombie. Grupa ocalałych stara się utrzymać przy życiu i stawić czoła trudnym sytuacjom w kontakcie z innymi ludźmi. Na czele gromady stoi policjant Rick Grimes (Andrew Lincoln). Mężczyzna obudził się w świecie opanowanym przez szendaczy. Teraz musi dostosować się do nowej rzeczywistości i pomóc pozostałym.

„The Walking Dead” - obsada

„The Walking Dead” to amerykański serial stworzony przez Franka Darabonta. W obsadzie znaleźli się, m.in. Andrew Lincoln, Norman Reedus, Laurie Holden i Melissa McBride. Serial otrzymał nominację do Złotego Globu i nagród telewizyjnych Emmy.

„The Walking Dead” - gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki są dostępne online w serwisie VOD player.

The Walking Dead sezon 8 Wściekłość The Walking Dead sezon 8 Wartość The Walking Dead sezon 8 To wciąż coś znaczy The Walking Dead sezon 8 Nie skazujcie nas na błądzenie The Walking Dead sezon 8 Klucz The Walking Dead sezon 8 Żywi lub martwi The Walking Dead sezon 8 Zagubieni i grabieżcy The Walking Dead sezon 8 Honor The Walking Dead sezon 8 Jak to będzie The Walking Dead sezon 8 Czas na to, co potem The Walking Dead sezon 8 Król, wdowa i Rick The Walking Dead sezon 8 Wielkie, przerażające U The Walking Dead sezon 8 Co za facet The Walking Dead sezon 8 Potwory The Walking Dead sezon 8 Przeklęci The Walking Dead sezon 8 Miłosierdzie