Tak czy owak

Szalona opowieść o dwóch dziewczynach z małej hiszpańskiej miejscowości, które muszą odnaleźć się w najbardziej hipsterskiej dzielnicy Madrytu.

Tak czy owak - opis

Hache i Belén są starymi znajomymi, które po latach spotykają się w najbardziej hipsterskiej części Madrytu – dzielnicy Malasaña. Obie dziewczyny pochodzą z położonego na obrzeżach stolicy niewielkiego miasta Parla, przez co ich życie to nieustanne poszukiwanie sposobów na przetrwanie w tym całkowicie obcym dla nich świecie.

Tak czy owak - twórcy i obsada

W rolach głównych w serialu występują: Marta Martín ("Trzy metry nad niebem") jako Hache, Saida Benzal ("Letters to Paul Morrissey") jako Belén, Brays Efe ("Orígenes secretos") jako Oli, Javier Bódalo ("Duchy ze szkolnej ławki") jako Johnny, Itziar Castro ("Rec 3: Geneza") jako Choni oraz Fernando Albizu ("Gordos") jako Yoli. Autorką serialu jest Manueli Burló Moreno ("Babski weekend"), która odpowiadała zarówno za scenariusz jak i reżyserię.

Tak czy owak - gdzie oglądać?

Serial jest dostępny online w serwisie VOD player.

Tak czy owak, sezon 1, odcinek 10 Tak czy owak, sezon 1, odcinek 9 Tak czy owak, sezon 1, odcinek 8 Tak czy owak, sezon 1, odcinek 7 Tak czy owak, sezon 1, odcinek 6 Tak czy owak, sezon 1, odcinek 5 Tak czy owak, sezon 1, odcinek 4 Tak czy owak, sezon 1, odcinek 3 Tak czy owak, sezon 1, odcinek 2 Tak czy owak, sezon 1, odcinek 1