Tacy jesteśmy

Szczera i tkliwa produkcja Dana Fogelmana, która opowiada historię kilkorga bohaterów urodzonych tego samego dnia. Zupełnie przypadkowo ich losy zaczynają się ze sobą splatać.

Tacy jesteśmy - opis

Rebecca i Jack to sympatyczne małżeństwo, które czeka na narodziny trojaczków. Kate jest dowcipną amerykanką cierpiącą na otyłość, jej brat Kevin jest popularnym gwiazdorem sitcomu, którego nie satysfakcjonuje praca, a biznesmena Randalla w dzieciństwie porzucił ojciec. Każda z tych postaci jest skrajnie od siebie różna. Mieszkają w innych miejscach, mają inne zainteresowania. Jedyne co ich łączy to ten sam dzień urodzenia. W pewnym momencie losy bohaterów zaczynają się ze sobą przeplatać, a oni sami zrozumieją, że nic nie dzieje się bez przyczyny.

Tacy jesteśmy - obsada i twórcy

Serial okazał się kasowym hitem oraz doczekał się kilkunastu nagród, w tym jednego Złotego Globa dla Sterlinga K.Browna. W głównych rolach wystąpiły takie gwiazdy jak: Mandy Moore (Szkoła uczuć, Gry małżeńskie), Milo Ventimiglia (Wybraniec, Mob City), Justin Hartley (Another Time, Challenger) oraz Chris Sullivan (Morgan, Imperium).

Tacy jesteśmy - gdzie oglądać?

Serial jest dostępny online na patformie VOD player.

Tacy jeste\u015Bmysezon 3 Sze\u015B\u0107 \u015Awi\u0105t Dzi\u0119kczynienia Tacy jeste\u015Bmysezon 3 Czasami Tacy jeste\u015Bmysezon 3 Kamsahamnida Tacy jeste\u015Bmysezon 3 Toby