Sukces

Cztery osoby oraz ich losy, które przypadkowo splatają się ze sobą podczas dramatycznych wydarzeń. W obliczu konsekwencji podjętych przez nich działań czwórka przeciętnych ludzi z bardzo odmiennych środowisk postanowi odzyskać kontrolę nad własnym życiem.

„Sukces” – streszczenie

Akcja serialu rozgrywa się w Zagrzebiu. Wielowarstwowy dramat skupiający się na silnych postaciach. Każdy z czworga nieznajomych jest w pewien sposób przytłoczony codziennymi zmaganiami z rzeczywistością w wielkim mieście. Pewnego dnia ich losy krzyżują się za sprawą pewnego gwałtownego wydarzenia. Kiedy konsekwencje ich działań zaczynają przenikać każdy aspekt ich życia, ci zwykli ludzie z różnych środowisk nie mogą stać obok tego obojętnie.

„Sukces” – obsada

„Sukces” („Uspjeh”) to pierwszy serial telewizyjny Danisa Tanovića i zarazem pierwsza produkcja HBO Europe z regionu adriatyckiego. Autorem scenariusza jest Marjan Alčevski, który za pierwszy odcinek serialu zdobył główną nagrodę w pierwszej edycji konkursu scenariuszowego „First Draft” zorganizowanego przez HBO w regionie adriatyckim. W obsadzie znaleźli się: Toni Gojanović, Tara Thaller, Iva Mihalić, Uliks Fehmiu oraz Marija Škaričić.

„Sukces” – gdzie obejrzeć?

Serial jest dostępny online w serwisie VOD player.

Sukces, sezon 1, odcinek 6 Sukces, sezon 1, odcinek 5 Sukces, sezon 1, odcinek 4 Sukces, sezon 1, odcinek 3 Sukces, sezon 1, odcinek 2 Sukces, sezon 1, odcinek 1