Salem

Serial opowiada o słynnym miasteczku Salem, które zostało opanowane przez czarownice.

„Salem” – streszczenie

W Salem czarownice istnieją naprawdę! Nie są jednak tym, czym się wydają. To serialowa opowieść rozgrywająca się  w siedemnastowiecznym Massachusetts przedstawiające mroczne wydarzenia. Mrożące krew w żyłach sytuacje zapisały się w amerykańskiej historii. Na tle burzliwych zdarzeń ma miejsce gorący romans Mary Sibley (Janet Montgomery) oraz weterana wojennego Johna Aldena (Shane West). Poznajcie śmiałą wizję Salem i odważnych czarownic, które cofną się przed niczym.

„Salem” – obsada

„Salem” to amerykański serial fantasy tworzony w latach 2014-2017 przez Brannon Braga (producent  „Star Trek: Następne pokolenie”) i Adam Simon.  W obsadzie znaleźli się m.in. Shane West, Janet Monthomery i Seth Gabel.

Gdzie obejrzeć?

Cały sezon serialu dostępny online na platformie VOD player.

Salemsezon 3 Czarna niedziela Salemsezon 3 Sobotnia \u017Ca\u0142oba Salemsezon 3 Pi\u0105tkowi rycerze Salemsezon 3 Czwartkowy cz\u0142owiek Salemsezon 3 \u015Arodowe dziecko Salemsezon 3 Powr\u00F3t czarownicy Salemsezon 3 Mroczni agenci nocy Salemsezon 3 Rozrachunek Salemsezon 3 Serce to diabe\u0142 Salemsezon 3 Po upadku