Salem

Ten materiał nie jest obecnie dostępny. Aktualna oferta dostępna w sklep.player.pl

Serial opowiada o słynnym miasteczku Salem, które zostało opanowane przez czarownice.

„Salem” – streszczenie

W Salem czarownice istnieją naprawdę! Nie są jednak tym, czym się wydają. To serialowa opowieść rozgrywająca się  w siedemnastowiecznym Massachusetts przedstawiające mroczne wydarzenia. Mrożące krew w żyłach sytuacje zapisały się w amerykańskiej historii. Na tle burzliwych zdarzeń ma miejsce gorący romans Mary Sibley (Janet Montgomery) oraz weterana wojennego Johna Aldena (Shane West). Poznajcie śmiałą wizję Salem i odważnych czarownic, które cofną się przed niczym.

„Salem” – obsada

„Salem” to amerykański serial fantasy tworzony w latach 2014-2017 przez Brannon Braga (producent  „Star Trek: Następne pokolenie”) i Adam Simon.  W obsadzie znaleźli się m.in. Shane West, Janet Monthomery i Seth Gabel.

Gdzie obejrzeć?

Cały sezon serialu dostępny online na platformie VOD player.

Salem, sezon 2Godzina czarów Salem, sezon 2Północ nigdy nie nadejdzie Salem, sezon 2Jak na ziemi tak w piekle Salem, sezon 2Póki nas śmierć nie rozłączy Salem, sezon 2Zapłata za grzech Salem, sezon 2Martwe ptaki Salem, sezon 2Kusicielka Salem, sezon 2W świetle księżyca Salem, sezon 2Morze ciemne jak wino Salem, sezon 2Księga cieni Salem, sezon 2Prosto z wnętrza Salem, sezon 2Krwawy pocałunek Salem, sezon 2Spustoszenie Salem, sezon 1Ogólny upadek Salem, sezon 1Popioły Salem, sezon 1Kot i mysz Salem, sezon 1Dom tortur Salem, sezon 1Bójcie się boże dzieci Salem, sezon 1Odejścia Salem, sezon 1Nasza własna prywatna Ameryka Salem, sezon 1Czerwona róża i wrzosiec Salem, sezon 1Kłamstwa Salem, sezon 1Ocaleńcy Salem, sezon 1Na próżno Salem, sezon 1Dziecko z kamienia Salem, sezon 1Przysięga