Rozbici

Zamiast wakacji i relaksu na rajskich plażach Tajlandii rozbitków czeka walka o przetrwanie.

„Rozbici” – streszczenie serialu

Po katastrofie samolotu na bezludną wyspę trafiają rozbitkowie. Zamiast wakacji i relaksu na piaszczystych plażach Tajlandii czeka ich walka o przetrwanie, a bardziej niż głód będzie im dokuczał brak internetu. Wybuchowa mieszanka ich charakterów i osobowości sprawia, że każdy dzień niesie szereg zabawnych i często absurdalnych sytuacji. Szybko okazuje się, że rozbitkowie sami dla siebie stanowią największe niebezpieczeństwo. Wśród ocalałych jest steward Owen, który przeżył jako jedyny z załogi, zabawne przyjaciółki Emma i Florence, kłótliwa para Jess i Ted, agent sportowy Puck, tchórzliwy Danny i nowoczesna bizneswoman Karen. Wszyscy muszą nauczyć się żyć razem i zmierzyć się z nową rzeczywistością.

„Rozbici” – obsada

„Rozbici” („Wrecked”) to amerykański serial komediowy z 2016 roku autorstwa Jordana Shipley’a oraz Justina Shipley’a. W obsadzie znaleźli się m.in.: Zach Cregger, Asif Ali oraz Rhys Darby.

Rozbici sezon 2 odcinek 9 Rozbici sezon 2 odcinek 8 Rozbici sezon 2 odcinek 7 Rozbici sezon 2 odcinek 6 Rozbici sezon 2 odcinek 5 Rozbici sezon 2 odcinek 4