Rosewood

Opowieść o lekarzu patologu – dr. Beanumontu Rosewoodzie Juniorze, który za pomocą nowoczesnego wynalazku odkrywa tajemnice, które skrywają ludzkie zwłoki.


„Rosewood” – opis

Amerykański serial kryminalny w reżyserii Todda Harthana. Doktor Beaumont Rosewood Jr., w którego wcielił się Morris Chestnut,  jest najlepszym prywatnym patologiem w Miami. Pełen luzu i nietuzinkowej charyzmy Rosewood wspólnie z twardą jak stal detektyw Annalisą Villą – w tej roli Jaina Lee Ortiz – odnajdują tropy, które przeoczyli inni i pomagają miejscowej policji rozwiązywaniu najtrudniejszych spraw.

 

„Rosewood” – ile odcinków?

W pierwszym sezonie serialu „Rosewood” zobaczysz 22 odcinki, każdy z nich trwa około 45 minut. W 2016 roku produkcja została nominowana do Kryształowej Statuetki na festiwalu People’s Choice.

 

„Rosewood” – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki I sezonu serialu „Rosewood” obejrzysz online na platformie VOD player.pl.

Rosewood, sezon 2Piekielny upał i braterska miłość Rosewood, sezon 2Amparo i amerykański sen Rosewood, sezon 2Plujki i wiejskie drogi Rosewood, sezon 2Neglerioza i straż obywatelska Rosewood, sezon 2Bajki i ukryta prawda Rosewood, sezon 2Promieniowanie i twarde lądowania Rosewood, sezon 2Benzodiazepina i studolarówki Rosewood, sezon 2Uraz obojczyka i zamknięcie Rosewood, sezon 2Istota biała i drogi powrotne Rosewood, sezon 2Rozdymka i osobista historia Rosewood, sezon 2Uduszenie i asy Rosewood, sezon 2Mumie i krachy Rosewood, sezon 2Bakteria i bracia Panitch Rosewood, sezon 2Pół życia i noce w Hawanie Rosewood, sezon 2Prozopagnozja i papugoryba Rosewood, sezon 2Lidokaina i długotrwałe pożądanie Rosewood, sezon 2Trujące drzewo i trzy opowiadania Rosewood, sezon 2Krętki i santeria Rosewood, sezon 2Autopsja łodzi i łup Rosewood, sezon 2Eddie i Nowy Jork Rosewood, sezon 2Sekrety i cisi zabójcy Rosewood, sezon 2Ruch do przodu i życie bractwa Rosewood, sezon 1Odznaki i szokujące informacje Rosewood, sezon 1Wooberite i kobiety Rosewooda Rosewood, sezon 1Keratyna i całuśna twarz Rosewood, sezon 1Nagła śmierć i głębokie odcienie Rosewood, sezon 1Klatka piersiowa, zakrzepica i trójkąty miłosne Rosewood, sezon 1Jedwabniki i cisza Rosewood, sezon 1Padanie trupem i wyswobodzenie Rosewood, sezon 1Miażdzyca i przekręt z Alabamy Rosewood, sezon 1Wodogłowie i mocne pukanie Rosewood, sezon 1Balistyka i przyjaciele na wieki Rosewood, sezon 1Negatywne autopsje i nowi partnerzy Rosewood, sezon 1Paralitycy i priorytety Rosewood, sezon 1Zarośnięcie aorty i instalacje artystyczne Rosewood, sezon 1Fashioniści i zapalenie powięzi Rosewood, sezon 1Krwawe polowanie i rytmy Rosewood, sezon 1Tetraplegia i niezmarnowany czas Rosewood, sezon 1Polityka i kucyki Rosewood, sezon 1Martwica i nowe początki Rosewood, sezon 1Wandale i witaminy Rosewood, sezon 1Biedacy i krwiaki Rosewood, sezon 1Wierność i świetliki Rosewood, sezon 1Rosewood i Villa