Rosewood

Opowieść o lekarzu patologu – dr. Beanumontu Rosewoodzie Juniorze, który za pomocą nowoczesnego wynalazku odkrywa tajemnice, które skrywają ludzkie zwłoki.


„Rosewood” – opis

Amerykański serial kryminalny w reżyserii Todda Harthana. Doktor Beaumont Rosewood Jr., w którego wcielił się Morris Chestnut,  jest najlepszym prywatnym patologiem w Miami. Pełen luzu i nietuzinkowej charyzmy Rosewood wspólnie z twardą jak stal detektyw Annalisą Villą – w tej roli Jaina Lee Ortiz – odnajdują tropy, które przeoczyli inni i pomagają miejscowej policji rozwiązywaniu najtrudniejszych spraw.

 

„Rosewood” – ile odcinków?

W pierwszym sezonie serialu „Rosewood” zobaczysz 22 odcinki, każdy z nich trwa około 45 minut. W 2016 roku produkcja została nominowana do Kryształowej Statuetki na festiwalu People’s Choice.

 

„Rosewood” – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki I sezonu serialu „Rosewood” obejrzysz online na platformie VOD player.pl.

Rosewood sezon 2 Piekielny upał i braterska miłość Rosewood sezon 2 Amparo i amerykański sen Rosewood sezon 2 Plujki i wiejskie drogi Rosewood sezon 2 Neglerioza i straż obywatelska Rosewood sezon 2 Bajki i ukryta prawda Rosewood sezon 2 Promieniowanie i twarde lądowania Rosewood sezon 2 Benzodiazepina i studolarówki Rosewood sezon 2 Uraz obojczyka i zamknięcie Rosewood sezon 2 Istota biała i drogi powrotne Rosewood sezon 2 Rozdymka i osobista historia Rosewood sezon 2 Uduszenie i asy Rosewood sezon 2 Mumie i krachy Rosewood sezon 2 Bakteria i bracia Panitch Rosewood sezon 2 Pół życia i noce w Hawanie Rosewood sezon 2 Prozopagnozja i papugoryba Rosewood sezon 2 Lidokaina i długotrwałe pożądanie Rosewood sezon 2 Trujące drzewo i trzy opowiadania Rosewood sezon 2 Krętki i santeria Rosewood sezon 2 Autopsja łodzi i łup Rosewood sezon 2 Eddie i Nowy Jork Rosewood sezon 2 Sekrety i cisi zabójcy Rosewood sezon 2 Ruch do przodu i życie bractwa Rosewood sezon 1 Odznaki i szokujące informacje Rosewood sezon 1 Wooberite i kobiety Rosewooda Rosewood sezon 1 Keratyna i całuśna twarz Rosewood sezon 1 Nagła śmierć i głębokie odcienie Rosewood sezon 1 Klatka piersiowa, zakrzepica i trójkąty miłosne Rosewood sezon 1 Jedwabniki i cisza Rosewood sezon 1 Padanie trupem i wyswobodzenie Rosewood sezon 1 Miażdzyca i przekręt z Alabamy Rosewood sezon 1 Wodogłowie i mocne pukanie Rosewood sezon 1 Balistyka i przyjaciele na wieki Rosewood sezon 1 Negatywne autopsje i nowi partnerzy Rosewood sezon 1 Paralitycy i priorytety Rosewood sezon 1 Zarośnięcie aorty i instalacje artystyczne Rosewood sezon 1 Fashioniści i zapalenie powięzi Rosewood sezon 1 Krwawe polowanie i rytmy Rosewood sezon 1 Tetraplegia i niezmarnowany czas Rosewood sezon 1 Polityka i kucyki Rosewood sezon 1 Martwica i nowe początki Rosewood sezon 1 Wandale i witaminy Rosewood sezon 1 Biedacy i krwiaki Rosewood sezon 1 Wierność i świetliki Rosewood sezon 1 Rosewood i Villa