Rosewood

Ten materiał nie jest obecnie dostępny. Aktualna oferta dostępna w sklep.player.pl

Opowieść o lekarzu patologu – dr. Beanumontu Rosewoodzie Juniorze, który za pomocą nowoczesnego wynalazku odkrywa tajemnice, które skrywają ludzkie zwłoki.

„Rosewood” – opis

Amerykański serial kryminalny w reżyserii Todda Harthana. Doktor Beaumont Rosewood Jr., w którego wcielił się Morris Chestnut,  jest najlepszym prywatnym patologiem w Miami. Pełen luzu i nietuzinkowej charyzmy Rosewood wspólnie z twardą jak stal detektyw Annalisą Villą – w tej roli Jaina Lee Ortiz – odnajdują tropy, które przeoczyli inni i pomagają miejscowej policji rozwiązywaniu najtrudniejszych spraw.

 

„Rosewood” – ile odcinków?

W pierwszym sezonie serialu „Rosewood” zobaczysz 22 odcinki, każdy z nich trwa około 45 minut. W 2016 roku produkcja została nominowana do Kryształowej Statuetki na festiwalu People’s Choice.

 

„Rosewood” – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki I sezonu serialu „Rosewood” obejrzysz online na platformie VOD player.pl.

Rosewood, sezon 2Piekielny upał i braterska miłość Rosewood, sezon 2Amparo i amerykański sen Rosewood, sezon 2Plujki i wiejskie drogi Rosewood, sezon 2Neglerioza i straż obywatelska Rosewood, sezon 2Bajki i ukryta prawda Rosewood, sezon 2Promieniowanie i twarde lądowania Rosewood, sezon 2Benzodiazepina i studolarówki Rosewood, sezon 2Uraz obojczyka i zamknięcie Rosewood, sezon 2Istota biała i drogi powrotne Rosewood, sezon 2Rozdymka i osobista historia Rosewood, sezon 2Uduszenie i asy Rosewood, sezon 2Mumie i krachy Rosewood, sezon 2Bakteria i bracia Panitch Rosewood, sezon 2Pół życia i noce w Hawanie Rosewood, sezon 2Prozopagnozja i papugoryba Rosewood, sezon 2Lidokaina i długotrwałe pożądanie Rosewood, sezon 2Trujące drzewo i trzy opowiadania Rosewood, sezon 2Krętki i santeria Rosewood, sezon 2Autopsja łodzi i łup Rosewood, sezon 2Eddie i Nowy Jork Rosewood, sezon 2Sekrety i cisi zabójcy Rosewood, sezon 2Ruch do przodu i życie bractwa