Rok za rokiem

Sześcioodcinkowy dramat z miejscem akcji w futurystycznej, dystopijnej Anglii. Poznaj burzliwe losy pewnej rodziny w świecie, który przechodzi bezpowrotne zmiany.

Rok za rokiem – opis

Serial „Rok za rokiem” skupia się na grupce ludzi z Manchesteru w Anglii, którzy połączeni są więzami rodzinnymi. Akcja rozpoczyna się w 2019 roku od wydarzenia, które ma wpływ na każdego z bohaterów. Później przez piętnaście lat, z perspektywy członków familii Lyon, śledzimy zmiany zachodzące na świecie. Te dobre i te niepokojące. Układ sił już nie jest taki jak kiedyś. Europa, Wielka Brytania, USA i Chiny walczą o wpływy, prowadząc skomplikowaną politykę międzynarodową. Przy okazji uczestniczymy również w życiu osobistym Lyonów. Sprawy sercowe, konflikty rodzinne, brak zrozumienia między dziećmi a ich rodzicami. Czy świat przyszłości będzie łaskawy dla życia zwykłej rodziny z Manchesteru? Ten fascynujący futurystyczny serial zadaje pytanie o kierunek, w którym zmierza ludzkość. Zmiany są nieuniknione, ale jak wpłyną one na osobiste życie każdego z nas?

Rok za rokiem – obsada i twórcy

Russell T. Davies, scenarzysta i producent „Doktora Who”, przedstawia dystopijny dramat rodzinny stworzony dla BBC One. Emma Thompson („W imię ojca”, „Okruchy dnia”) wciela się w błyskotliwego polityka, a zarazem głowę rodziny Lyonów. W pozostałych rolach zobaczymy aktorów takich jak: Jessica Hynes („Wysyp żywych trupów”, „Syn Rambow”), Rory Kinnear („Penny Dreadful”, „Gra tajemnic”), T'Nia Miller („Doktor Who”, „Milczący świadek”) i Sharon Duncan-Brewster („Doktor Who”, „Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie”).

Rok za rokiem – gdzie oglądać?

Serial dostępny jest online w serwisie VOD player z lektorem i napisami.

Rok za rokiem, sezon 1, odcinek 6 Rok za rokiem, sezon 1, odcinek 5 Rok za rokiem, sezon 1, odcinek 4 Rok za rokiem, sezon 1, odcinek 3Rok za rokiem, odc. 3 Rok za rokiem, sezon 1, odcinek 3 Rok za rokiem, sezon 1, odcinek 2 Rok za rokiem, sezon 1, odcinek 1