Przystań

Po zagadkowej śmierci męża kobieta odkrywa, że prowadził on podwójne życie… Nowy serial twórców nagrodzonego Emmy „Domu z papieru”.

Przystań – streszczenie

Alexandra jest odnoszącą sukcesy architektką, która pewnego dnia musi zmierzyć się z najgorszym koszmarem. Kobieta odbiera telefon od lokalnego policjanta – Conrado, który prosi ją o zidentyfikowanie ciała. Jej męża Oscara znaleziono na molo w parku Albufera nieopodal Walencji. Kobieta zastanawia się jak jej ukochany mógł popełnić samobójstwo, skoro kilka godzin wcześniej snuli razem plany dotyczące przyszłości. Co gorsza Alexandra z czasem odkrywa, że Oscar wiódł podwójne życie z kobietą o imieniu Veronica. Kim ona jest? Kim był mężczyzna, którego kochała przez 15 lat? Co się dokładnie stało tamtej fatalnej nocy na molo? Alex postanawia przybrać fałszywą tożsamość i wprowadza się do Veronici. Z pomocą Conrado powoli odkrywa sekrety swojego nieżyjącego już męża...

Przystań – o serialu

Przystań (The Pier, El embarcadero) to pełen tajemnic hiszpański thriller romantyczny z 2019 roku opowiadający o kłamstwie, miłości i zbrodni.

Przystań – obsada i twórcy

Za reżyserię serialu odpowiadają twórcy nagrodzonego Emmy „Domu z papieru” Jesús Colmenar, Alex Rodrigo oraz Jorge Dorado. Scenariusz został oparty na pomyśle Sonii Martinez. W obsadzie znaleźli się: Verónica Sánchez, Irene Arcos, Álvaro Morte, Cecilia Roth oraz Marta Milans.

Przystań – gdzie obejrzeć?

Serial jest dostępny online w serwisie VOD player.

Przysta\u0144sezon 1 odcinek 8 Przysta\u0144sezon 1 odcinek 7 Przysta\u0144sezon 1 odcinek 6 Przysta\u0144sezon 1 odcinek 5 Przysta\u0144sezon 1 odcinek 4 Przysta\u0144sezon 1 odcinek 3 Przysta\u0144sezon 1 odcinek 2 Przysta\u0144sezon 1 odcinek 1