Prezydent z kreskówki

Animowana parodia przedstawiająca historie z życia prezydenta USA Donalda Trumpa i jego radosnej gromadki doradców i członków rodziny.

Prezydent z kreskówki – streszczenie

Steven Colbert przedstawia prześmiewczą wizję prezydentury 45. prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki Donalda Trumpa w formie animowanej. Dzięki dwuwymiarowym avatarom Donalda Trumpa, a także jego doradców i członków rodziny poznajemy częściowo prawdziwe przygody Trumpa, jego powierników oraz ludzi, którzy funkcjonują w jego otoczeniu. To komedia o miejscu pracy, w którym centrum wydarzeń jest gabinet owalny, to studium postaci w poszukiwaniu realnej postaci. Ta niezwykle aktualna parodia zawsze kolorowego otoczenia prezydenta i jego rodziny daje unikalny dostęp do codziennego dnia w Białym Domu. Producentem wykonawczym serialu jest dziesięciokrotny zdobywca nagrody Emmy Stephen Colbert (The Late Show with Stephen Colbert). Twórcy zapewniają solidną porcję śmiechu.

Prezydent z kreskówki - gdzie oglądać?

Serial dostępny jest online w serwisie VOD player z lektorem i napisami.

Prezydent z kreskówki, sezon 3, odcinek 18 Prezydent z kreskówki, sezon 3, odcinek 17 Prezydent z kreskówki, sezon 3, odcinek 16 Prezydent z kreskówki, sezon 3, odcinek 15 Prezydent z kreskówki, sezon 3, odcinek 14 Prezydent z kreskówki, sezon 3, odcinek 13 Prezydent z kreskówki, sezon 3, odcinek 12 Prezydent z kreskówki, sezon 3, odcinek 11 Prezydent z kreskówki, sezon 3, odcinek 10 Prezydent z kreskówki, sezon 3, odcinek 9 Prezydent z kreskówki, sezon 3, odcinek 8 Prezydent z kreskówki, sezon 3, odcinek 7 Prezydent z kreskówki, sezon 3, odcinek 6 Prezydent z kreskówki, sezon 3, odcinek 5 Prezydent z kreskówki, sezon 3, odcinek 4 Prezydent z kreskówki, sezon 3, odcinek 3 Prezydent z kreskówki, sezon 3, odcinek 2 Prezydent z kreskówki, sezon 3, odcinek 1 Prezydent z kreskówki, sezon 1, odcinek 18Prezydent z kreskówki, odc. 18 Prezydent z kreskówki, sezon 1, odcinek 17Prezydent z kreskówki, odc. 17 Prezydent z kreskówki, sezon 1, odcinek 16Prezydent z kreskówki, odc. 16 Prezydent z kreskówki, sezon 1, odcinek 15Prezydent z kreskówki, odc. 15 Prezydent z kreskówki, sezon 1, odcinek 9 Prezydent z kreskówki, sezon 1, odcinek 7 Prezydent z kreskówki, sezon 1, odcinek 5 Prezydent z kreskówki, sezon 1, odcinek 4 Prezydent z kreskówki, sezon 1, odcinek 3 Prezydent z kreskówki, sezon 1, odcinek 2 Prezydent z kreskówki, sezon 1, odcinek 1