Powiedz, że mnie kochasz

Katie czule spogląda na Dave’a, który bawi się z synem. Pomimo ogromnego przywiązania i uczucia łóżkowe życie tej pary nie układa się najlepiej. Katie nie jest zadowolona z takiego rozwoju sytuacji.
Kilka dni później, po kolejnej automatycznej dawce seksu, Katie porusza ten temat w rozmowie z mężem, mówiąc: "Już nie robimy nic więcej." Dave jest początkowo zaskoczony jej uwagą, ale ponieważ nie może zaprzeczyć faktom, postanawia zbagatelizować sprawę. Bardzo boi się, że stanie się połową „pary z problemami” i stanowczo sprzeciwia się pomysłowi udziału w sesji terapeutycznej. Podczas pierwszego spotkania z dr May Foster, terapeutka zapewnia Katie, że wiele kobiet odwiedza ją początkowo samotnie, ale ich partnerzy w końcu się pojawiają, choćby po to, aby bronić swego dobrego imienia. Tego samego wieczora Katie i Dave leżą w łóżku. Mężczyzna stara się udobruchać żonę, ale Katie reaguje w bardzo stanowczy sposób. "Chcesz zwalić całą winę na mnie" – stwierdza rozżalony Dave, a "to także twoja wina", na co Katie odpowiada - "Nigdy nie twierdziłam, że tak nie jest."

Powiedz, że mnie kochasz, sezon 1, odcinek 10 Powiedz, że mnie kochasz, sezon 1, odcinek 9 Powiedz, że mnie kochasz, sezon 1, odcinek 8 Powiedz, że mnie kochasz, sezon 1, odcinek 7 Powiedz, że mnie kochasz, sezon 1, odcinek 6 Powiedz, że mnie kochasz, sezon 1, odcinek 5 Powiedz, że mnie kochasz, sezon 1, odcinek 4 Powiedz, że mnie kochasz, sezon 1, odcinek 3 Powiedz, że mnie kochasz, sezon 1, odcinek 2 Powiedz, że mnie kochasz, sezon 1, odcinek 1