Podwójna gra

Pięcioro zwykłych, przeciętnych obywateli zostaje posądzonych przez media o porwanie ministra obrony w Moskwie. Zostali pozbawieni wsparcia ze strony rządu i służb specjalnych.

Podwójna gra – opis

Pięcioro obywateli Izraela dowiaduje się z mediów, że odpowiedzialni są za brutalne porwanie irańskiego ministra obrony, do którego doszło w Moskwie. Chociaż cała sprawa wydaje się być pomyłką, wkrótce okazuje się, że każda z tych osób ma coś co ukrycia. Serial zdobył duże uznanie w Izraelu i za granicą, m.in. na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Berlinie w lutym 2015 roku, na którym miał premierę.

 

Podwójna gra – obsada i twórcy

W rolach głównych pojawiają się Ishai Golan, Maggie Azarzar, Ania Bukstein oraz Angel Bonanni. Twórcami są Maria Feldman, Leora Kamenetzky, Amit Cohen.

 

Podwójna gra – gdzie oglądać?

Seria „Podwójna gra” dostępny online w serwisie VOD player.pl w wersji z lektorem i z napisami.

Podw\u00F3jna grasezon 2 odcinek 8 Podw\u00F3jna grasezon 2 odcinek 7 Podw\u00F3jna grasezon 2 odcinek 6 Podw\u00F3jna grasezon 2 odcinek 5 Podw\u00F3jna grasezon 2 odcinek 4 Podw\u00F3jna grasezon 2 odcinek 3 Podw\u00F3jna grasezon 2 odcinek 2 Podw\u00F3jna grasezon 2 odcinek 1