Pani Fletcher

Serial na podstawie powieści Toma Perrotty o samotnej kobiecie w średnim wieku, która po wyjeździe syna na studia zaczyna odkrywać swoją seksualność.

Pani Fletcher - opis

Eve Fletcher (Kathryn Hahn), samotna matka po czterdziestce, która jest dyrektorem ośrodka dla seniorów, odwozi swojego jedynego syna na kampus akademicki, po czym wraca do pustego domu. W tym czasie jej syn Brendan (Jackson White), lubiany przez wszystkich, choć czasem bezmyślny, nawiązuje nowe znajomości. Brendan szybko uświadamia sobie, że życie na uczelni wśród wyrobionych towarzysko i świadomych politycznie studentów będzie dla niego dużo bardziej skomplikowane, niż się wcześniej spodziewał. Matka i syn zaczynają cieszyć się nową wolnością, co jednak nie zawsze daje im szczęście. Staje się to dla twórców pretekstem, by poruszyć takie tematy, jak rodzicielstwo, seksualność, miłość i tożsamość w czasach, w których ramy i definicja seksualności oraz tożsamości płciowej szybko się zmieniają.

Pani Fletcher - twórcy i obsada

Nowy serial komediowy, którego scenariusz oparty jest na bestsellerowej powieści Toma Perrotty pod tym samym tytułem. Obraz wyreżyserowała nominowana do Oscara Nicole Holofcener (scenariusz „Czy mi kiedyś wybaczysz?”), a w postać głównej bohaterki brawurowo wciela się nominowana do nagrody Emmy Kathryn Hahn (serial „Transparent”). W obsadzie znaleźli się również Jackson White (serial „SEAL Team”), Casey Wilson („Zaginiona dziewczyna”), Owen Teague (serial „Bloodline”) oraz Jen Richards („Blindspot: Mapa zbrodni”). Pomysłodawcą serialu HBO jest Tom Perrotta, który pełnił także obowiązki producenta wykonawczego i scenarzysty.

Pani Fletcher - gdzie oglądać?

Serial dostępny jest online w serwisie VOD player.

Pani Fletcher, sezon 1, odcinek 7 Pani Fletcher, sezon 1, odcinek 6 Pani Fletcher, sezon 1, odcinek 5 Pani Fletcher, sezon 1, odcinek 4 Pani Fletcher, sezon 1, odcinek 3 Pani Fletcher, sezon 1, odcinek 2 Pani Fletcher, sezon 1, odcinek 1