Outcast: Opętanie

Ten materiał nie jest obecnie dostępny. Aktualna oferta dostępna w sklep.player.pl

Historia Kyle'a Barnesa, młodego człowieka, który od zawsze zmagał się ze złymi mocami.

„Outcast” – streszczenie

Głównym bohaterem jest Kyle Barnes (Patrick Fugit). Młody mężczyzna całe życie zmaga się z opętaniem przez złe moce. Izoluje się od najbliższych, prowadzi samotne życie z dala od rodziny i przyjaciół, których chce chronić. Mężczyzna poszukuje odpowiedzi na pytanie, dlaczego w jego otoczeniu czai się tak wiele złych mocy. W walce z demonami pomaga mu wielebny Anderson (Philip Glenister). Kaznodzieja z Północnej Wirginii wierzy, że jest żołnierzem Pana w wojnie przeciwko panoszącym się na Ziemi złym mocom. Ten hazardzista, niestroniący od mocnych trunków, jest przekonany, że Bóg nie chciałby, aby ludzie zajmowali się błahostkami. Kyle wyrusza w podróż, aby znaleźć odpowiedzi i odzyskać kontrolę nad własnym życiem. To, co odkryje, może nie tylko zmienić jego los, ale także na zawsze odmienić oblicze całego świata.

„Oustcast” – obsada

Serial „Outcast: Opętanie” jest adaptacją komiksu stworzonego przez Roberta Kirkmana („The Walking Dead ”) i rysownika Paula Azacetę. W serialu oprócz Patricka Fugita i Philipa Glenistera zobaczymy znanego m.in. z serialu „House of Cards” Rega E. Cathey’a, Kate Lyn Sheil („House of Cards”, „Zabójczy upał”) i Wrenn Schmidt („Zakazane imperium”).

Gdzie obejrzeć?

Cały sezon serialu dostępny online na platformie VOD player.

Outcast: Opętanie, sezon 1Światełko Outcast: Opętanie, sezon 1Coś osobistego Outcast: Opętanie, sezon 1Co czai się w środku Outcast: Opętanie, sezon 1Wyrządzone szkody Outcast: Opętanie, sezon 1Obserwuje nas z ukrycia Outcast: Opętanie, sezon 1Droga przed nami Outcast: Opętanie, sezon 1Niewidoczny gniew Outcast: Opętanie, sezon 1Pozostaliśmy sami Outcast: Opętanie, sezon 1Pamiętam, jak go kochał Outcast: Opętanie, sezon 1Otacza go mrok