Nieświadomi

Czeski thriller rozgrywający się w czasach przemian ustrojowych. Po latach wygnania Marie i jej mąż, Viktor, wracają do Czechosłowacji. Po wypadku samochodowym kobieta budzi się ze śpiączki, a jej mąż znika bez śladu.

Nieświadomi – opis

Rok 1989. Marie jest skrzypaczką, która 12 lat temu wraz ze swoim mężem uciekła z komunistycznej Czechosłowacji do Wielkiej Brytanii. Teraz jednak czasy się zmieniają i sytuacja staje się nieco bardziej sprzyjająca. Marie postanawia to wykorzystać i po wielu latach wreszcie przybywa do rodzimego kraju, żeby odwiedzić rodzinę. Niestety, po powrocie do Pragi zdaje sobie sprawę, jak straszliwy błąd popełniła. Jej mąż znika w dramatycznych okolicznościach i ślad po nim ginie. Marie stara się za wszelką cenę dowiedzieć, co się z nim stało. Czy jednak jest gotowa na prawdę?

Nieświadomi – obsada i twórcy

„Nieświadomi” to sześcioodcinkowy serial telewizyjny wyprodukowany przez HBO Europe. Gwiazdami produkcji są: Tatiana Pauhofová („Gorejący krzew”, „Muzyka”), Ivan G'Vera („Dni naszego życia”, „Terminator – Ocalenie”) i Martin Mysicka („Bracia Karamazow”, „Dowód osobisty”).

Nieświadomi – gdzie oglądać?

Serial dostępny jest online w serwisie VOD player z lektorem i napisami.

Nieświadomi, sezon 1, odcinek 6 Nieświadomi, sezon 1, odcinek 5 Nieświadomi, sezon 1, odcinek 4 Nieświadomi, sezon 1, odcinek 3 Nieświadomi, sezon 1, odcinek 2 Nieświadomi, sezon 1, odcinek 1