Na cały głos

Serial polityczny ujawniający kulisy powstania znienawidzonej przez liberałów amerykańskiej stacji telewizyjnej Fox News. W roli głównej występuje Rusell Crowe.

Na cały głos – opis

Rusell Crowe wciela się w Rogera Ailesa – potentata medialnego, odpowiedzialnego za powstanie Fox News. W swojej karierze osiągnął naprawdę wiele – został nawet doradcą George'a Busha Jr. W jego życiorysie są jednak również niepokojące fakty, jak na przykład oskarżenie o molestowanie seksualne czy próby manipulowania informacjami. Każdy z siedmiu odcinków to oddzielny rozdział z historii USA ukazujący, jak w najważniejszych momentach zachowywał się ten informacyjny gigant. Zobaczymy między innymi reakcje na tragedię z 11 września 2001 roku, zwycięstwo Baracka Obamy w wyborach prezydenckich czy inwazję militarną na Afganistan i Irak. Obserwując wydarzenia z perspektywy Ailesa posmakujemy świata, gdzie manipulacja opinią publiczną jest jedyną drogą do kontrolowania społeczeństwa.

Na cały głos – obsada i twórcy

Niewątpliwą gwiazdą miniserialu „Na cały głos” jest Russell Crowe („Gladiator”, „Piękny umysł”). Partnerują mu między innymi: Sienna Miller („Snajper”, „Ugotowany”), Seth MacFarlane („Głowa rodziny”, „Orville”) i Naomi Watts („Birdman”, „Niemożliwe”). Twórcą serialu jest zdobywca Oscara za film „Spotlight”, Tom McCarthy.

Na cały głos – gdzie oglądać?

Serial dostępny jest online w serwisie VOD player z lektorem.

Na cały głos, sezon 1, odcinek 7 Na cały głos, sezon 1, odcinek 6 Na cały głos, sezon 1, odcinek 5 Na cały głos, sezon 1, odcinek 5Na cały głos, odc. 5 Na cały głos, sezon 1, odcinek 4 Na cały głos, sezon 1, odcinek 3 Na cały głos, sezon 1, odcinek 2 Na cały głos, sezon 1, odcinek 1