MotherFatherSon

Rozwiedzione, wpływowe małżeństwo musi zmierzyć się z konsekwencjami autodestrukcyjnego stylu życia ich syna Cadena.

MotherFatherSon – streszczenie

Urodzony w USA Max jest właścicielem imperium medialnego, w skład którego wchodzą gazety i stacje telewizyjne w Londynie. Wpływowy mężczyzna znajduje się w samym sercu brytyjskiej polityki. Jego była żona została wykluczona ze swojej arystokratycznej rodziny i teraz zajmuje się pracą w schronisku dla bezdomnych. Para rzadko bywa w kontakcie. Ich syn, Caden, zajmuje się redagowaniem należącej do ojca gazety The National Reporter. Gdy młody mężczyzna doznaje silnego załamania, rozdrobniona rodzina zmuszona jest niespodziewanie się zjednoczyć.

MotherFatherSon – o serialu

MotherFatherSon to brytyjski thriller z 2019 roku. Obraz pokazuje głębię złożonych relacji rodzinnych i obnaża korupcję na najwyższych szczeblach władzy.

MotherFatherSon – obsada i twórcy

Gwiazdami serialu są zdobywca Złotego Globu Richard Gere, Billy Howle oraz laureatka BAFTY Helen McCrory.

MotherFatherSon – gdzie obejrzeć?

Serial jest dostępny online w serwisie VOD player.

MotherFatherSonsezon 1 odcinek 8 MotherFatherSonsezon 1 odcinek 8 MotherFatherSon, odc. 8 MotherFatherSonsezon 1 odcinek 7 MotherFatherSonsezon 1 odcinek 6 MotherFatherSonsezon 1 odcinek 5 MotherFatherSonsezon 1 odcinek 4 MotherFatherSonsezon 1 odcinek 3 MotherFatherSonsezon 1 odcinek 2 MotherFatherSonsezon 1 odcinek 1