Mogę cię zniszczyć

Pewna siebie dziewczyna mieszkająca w Londynie po napaści seksualnej musi odbudować każdy element swojego życia. Historia, która stawia pytanie o granicę, jaka dzieli bycie wyzwolonym od bycia wykorzystanym.

Mogę cię zniszczyć - opis

Arabella Essiuedu (Michaela Coel) jest beztroską, zabieganą i stroniącą od zobowiązań młodą kobietą, która ma na swoim koncie kilka tekstów cieszących się dużą popularnością w sieci. Dzięki nim została uznana za „głos swojego pokolenia”, ma własnego agenta, dostała zaliczkę na napisanie książki i żyje pod ciągłą presją. Po tym, jak pewnego wieczoru staje się ofiarą napaści seksualnej w klubie nocnym, jej życie zmienia się bezpowrotnie. Arabella zmuszona jest przewartościować całe swoje życie - swoją karierę zawodową, relacje z przyjaciółmi, a nawet z rodziną. Kobieta próbuje uporać się z trudnymi doświadczeniami i zaczyna powoli poznawać samą siebie.

Mogę cię zniszczyć - twórcy i obsada

Napisany, wyreżyserowany i zagrany przez utalentowaną Michaelę Coel ("Tęskniąc za miłością") serial w odważny, szczery i skłaniający do przemyśleń sposób dotyka ważnej kwestii, jaką we współczesnym świecie jest przyzwolenie na seks, zwłaszcza w kontekście współczesnych randek i związków. Jego twórcy zadają pytanie o granicę, jaka dzieli bycie wyzwolonym od bycia wykorzystanym. W pozostałych rolach występują Weruche Opia ("Złe wychowanie"), Paapa Essiedu ("Morderstwo w Orient Expressie"), Aml Ameen ("Więzień labiryntu") oraz Adam James (miniserial HBO "Kompania braci").

Mogę cię zniszczyć - gdzie oglądać?

Serial jest dostępny online w serwisie VOD player.

Mogę cię zniszczyć, sezon 1, odcinek 9 Mogę cię zniszczyć, sezon 1, odcinek 8 Mogę cię zniszczyć, sezon 1, odcinek 7 Mogę cię zniszczyć, sezon 1, odcinek 6 Mogę cię zniszczyć, sezon 1, odcinek 5 Mogę cię zniszczyć, sezon 1, odcinek 4 Mogę cię zniszczyć, sezon 1, odcinek 3 Mogę cię zniszczyć, sezon 1, odcinek 2 Mogę cię zniszczyć, sezon 1, odcinek 1