Mike Judge przedstawia: Opowieści z trasy

Współtwórca serialu HBO „Dolina Krzemowa” – Mike Judge – przedstawia animowaną opowieści o najbardziej ekscentrycznych gwiazdach muzyki.

„Mike Judge przedstawia: Opowieści z trasy” – streszczenie

Bohaterami serialu są skandalizujący muzycy minionych dekad. W każdym odcinku są przedstawione autentyczne (i autentycznie niewiarygodne) ekscesy i wyczyny takich gwiazd sceny country lat 60-tych i 70-tych, jak Jerry Lee Lewis, Tammy Wynette i George Jones.

W serialu wykorzystano zarówno archiwalne zdjęcia i nagrania z występów na żywo, jak i fragmenty wywiadów z menedżerami, producentami, przyjaciółmi i byłymi członkami zespołu. Narratorem każdego odcinka jest reżyser i scenarzysta Mike Judge.

Animowany serial komediowy z 2018 roku „Mike Judge przedstawia: Opowieści z trasy” („Mike Judge presents: tales from the tour bus”) jest utrzymany w prześmiewczej i bezpretensjonalnej konwencji. Potwierdza jednak, że w muzyce country życie jest często dziwniejsze niż fikcja i czasem dużo bardziej zabawniejsze.

„Mike Judge przedstawia: Opowieści z trasy” – gdzie obejrzeć?

Serial jest dostępny online w serwisie VOD player.

Mike Judge przedstawia: Opowieści z trasy, sezon 2Betty Davis Mike Judge przedstawia: Opowieści z trasy, sezon 2Morris Day Mike Judge przedstawia: Opowieści z trasy, sezon 2James Brown, cz. 2 Mike Judge przedstawia: Opowieści z trasy, sezon 2Mike Judge przedstawia: Opowieści z trasy II, odc. 5 Mike Judge przedstawia: Opowieści z trasy, sezon 2Bootsy Collins Mike Judge przedstawia: Opowieści z trasy, sezon 2Rick James, cz. 2 Mike Judge przedstawia: Opowieści z trasy, sezon 2Rick James, cz. 1 Mike Judge przedstawia: Opowieści z trasy, sezon 2George Clinton Mike Judge przedstawia: Opowieści z trasy, sezon 1Blaze Foley Mike Judge przedstawia: Opowieści z trasy, sezon 1Waylon Jennings, cz. 2 Mike Judge przedstawia: Opowieści z trasy, sezon 1Waylon Jennings, cz. 1 Mike Judge przedstawia: Opowieści z trasy, sezon 1Billy Joe Shaver Mike Judge przedstawia: Opowieści z trasy, sezon 1George Jones i Tammy Wynette, cz. 2 Mike Judge przedstawia: Opowieści z trasy, sezon 1George Jones i Tammy Wynette, cz. 1 Mike Judge przedstawia: Opowieści z trasy, sezon 1Jerry Lee Lewis Mike Judge przedstawia: Opowieści z trasy, sezon 1Johnny Paycheck