Mike Judge przedstawia: Opowieści z trasy

Współtwórca serialu HBO „Dolina Krzemowa” – Mike Judge – przedstawia animowaną opowieści o najbardziej ekscentrycznych gwiazdach muzyki.

„Mike Judge przedstawia: Opowieści z trasy” – streszczenie

Bohaterami serialu są skandalizujący muzycy minionych dekad. W każdym odcinku są przedstawione autentyczne (i autentycznie niewiarygodne) ekscesy i wyczyny takich gwiazd sceny country lat 60-tych i 70-tych, jak Jerry Lee Lewis, Tammy Wynette i George Jones.

W serialu wykorzystano zarówno archiwalne zdjęcia i nagrania z występów na żywo, jak i fragmenty wywiadów z menedżerami, producentami, przyjaciółmi i byłymi członkami zespołu. Narratorem każdego odcinka jest reżyser i scenarzysta Mike Judge.

Animowany serial komediowy z 2018 roku „Mike Judge przedstawia: Opowieści z trasy” („Mike Judge presents: tales from the tour bus”) jest utrzymany w prześmiewczej i bezpretensjonalnej konwencji. Potwierdza jednak, że w muzyce country życie jest często dziwniejsze niż fikcja i czasem dużo bardziej zabawniejsze.

„Mike Judge przedstawia: Opowieści z trasy” – gdzie obejrzeć?

Serial jest dostępny online w serwisie VOD player.

Mike Judge przedstawia: Opowie\u015Bci z trasysezon 2 Betty Davis Mike Judge przedstawia: Opowie\u015Bci z trasysezon 2 Morris Day Mike Judge przedstawia: Opowie\u015Bci z trasysezon 2 James Brown, cz. 2 Mike Judge przedstawia: Opowie\u015Bci z trasysezon 2 Bootsy Collins Mike Judge przedstawia: Opowie\u015Bci z trasysezon 2 Rick James, cz. 2 Mike Judge przedstawia: Opowie\u015Bci z trasysezon 2 Rick James, cz. 1 Mike Judge przedstawia: Opowie\u015Bci z trasysezon 2 George Clinton Mike Judge przedstawia: Opowie\u015Bci z trasysezon 1 Blaze Foley Mike Judge przedstawia: Opowie\u015Bci z trasysezon 1 Waylon Jennings, cz. 2 Mike Judge przedstawia: Opowie\u015Bci z trasysezon 1 Waylon Jennings, cz. 1 Mike Judge przedstawia: Opowie\u015Bci z trasysezon 1 Billy Joe Shaver Mike Judge przedstawia: Opowie\u015Bci z trasysezon 1 George Jones i Tammy Wynette, cz. 2 Mike Judge przedstawia: Opowie\u015Bci z trasysezon 1 George Jones i Tammy Wynette, cz. 1 Mike Judge przedstawia: Opowie\u015Bci z trasysezon 1 Jerry Lee Lewis Mike Judge przedstawia: Opowie\u015Bci z trasysezon 1 Johnny Paycheck