Legion

Ten materiał nie jest obecnie dostępny. Aktualna oferta dostępna w sklep.player.pl

David Haller jest młodym mężczyzną, u którego zdiagnozowaną schizofrenię. Wkrótce odkrywa w sobie dziwne moce, które odmienią jego życie.

Legion – streszczenie

David Haller (Dan Stevens) jest młodzieńcem pełnym problemów. Może się okazać kimś więcej niż tylko człowiekiem. Jako dziecko została u niego zdiagnozowana schizofrenia. Przez lata przebywał w szpitalach psychiatrycznych. Teraz po raz pierwszy od 20 lat jest wolnym człowiekiem. Zatapia się w rytmie codzienności: śniadanie, obiad,  kolacja, terapia, leki i sen. A do tego spędza czas w ciszy u boku swojej internetowej przyjaciółki Lenny (Aubrey Plaza), byłej pacjentki, która jest uzależniona od leków i alkoholu. Dziewczyna posiada nieograniczony entuzjazm i optymizm. Przyjemne odrętwienie schematycznego życia Davida zostaje przerwane, kiedy na horyzoncie pojawia się nowa pacjentka o imieniu Syd (Rachel Keller). Para zaczyna odczuwać dziwne przyciąganie. Wkrótce David będzie musiał skonfrontować się z szokującą prawdą, że głosy, które słyszy i wizje, które widzi, mogą być realne.

Legion – obsada

„Legion” jest serialem inspirowanym serią komiksów  „X-Men” Marvela, który został stworzony przez Noah Hawleya (producent, m.in. „Kości” i  „Fargo”). W obsadzie znaleźli się, m.in. Dan Stevens, Rachel Keller, Aubrey Plaza i Bill Irwin. Serial otrzymał nominację do Emmy za zdjęcia. Był też prezentowany na festiwalu Camerimage w Bydgoszczy.

Legion - Gdzie obejrzeć?

Cały sezon serialu dostępny online na platformie VOD player.

Legion, sezon 2 Legion, sezon 2 Legion, sezon 2 Legion, sezon 2 Legion, sezon 2 Legion, sezon 2 Legion, sezon 2 Legion, sezon 2 Legion, sezon 2 Legion, sezon 2 Legion, sezon 2 Legion, sezon 1Rozdział 8 Legion, sezon 1Rozdział 7 Legion, sezon 1Rozdział 6 Legion, sezon 1Rozdział 5 Legion, sezon 1Rozdział 4 Legion, sezon 1Rozdział 3 Legion, sezon 1Rozdział 2 Legion, sezon 1Rozdział 1