Kości

Ten materiał nie jest obecnie dostępny. Aktualna oferta dostępna w sklep.player.pl

Antropolog sądowy doktor Temperence „Kości” Brennan i zarozumiały agent FBI Seeley Booth na tropie zbrodni!

„Kości” – streszczenie

Temperence „Kości” Brennan (Emily Deschanel) jest genialnym antropologiem sądowym. Pracuje w Instytucie Jeffersonian w Waszyngtonie. Perfekcyjna i profesjonalna dobrze sprawdza się w laboratorium. Jednak nie do końca odnajduje się w relacjach międzyludzkich. Po konsultacji jednej ze spraw z agencją FBI „Kości” dostaje do współpracy agenta specjalnego Seeleya Bootha (David Boreanaz). Razem mają rozwiązywać sprawy kryminalne, zajmując się identyfikacją szczątków ludzkich. Między Brennan a Boothem dochodzi do licznych kłótni. Ściera się jej empiryczny umysł z jego emocjonalną naturą. Razem tworzą idealny duet na tropie zbrodni.

Doktor Brennan posiada niezwykłe umiejętności czytania wskazówek pozostawionych w kościach ofiary. W jej pracy pomagają jej niezwykli przyjaciele: Angela Montenegro specjalizująca się w trójwymiarowych rekonstrukcjach twarzy oraz doktor Jack Hodgins — ekspert w dziedzinie owadów, zarodników i minerałów.

„Kości” – obsada

„Kości” („Bones”) to amerykański serial kryminalny stworzony przez Harta Hansona (producenta takich seriali jak „Potyczki Amy”, „The Finder” czy „Backstrom”). Produkcja jest inspirowana życiem Kathy Reichs – autorki powieści kryminalnych i uznanej antropolog. W obsadzie znaleźli się, m.in. Emily Deschanel, David Boreanaz, Michaela Colin, Tamara Taylor i John Francis Daley. Serial powstawał od 2005 roku i ma 12 serii. Otrzymał liczne nominacje do nagród Emmy i People's Choice Award.

„Kości” – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki są dostępne online w serwisie VOD player.

Kości, sezon 3Ból w sercu Kości, sezon 3Aspirujący piosenkarz w trawie Kości, sezon 3Werdykt w opowieści Kości, sezon 3Niemowlę na gałęzi Kości, sezon 3Gracz pod presją Kości, sezon 3Mężczyzna w błocie Kości, sezon 3Święty Mikołaj w brei Kości, sezon 3Rycerz na kracie Kości, sezon 3Chłopak w kapsule czasu Kości, sezon 3Stażysta w piecu Kości, sezon 3Mumia w labiryncie Kości, sezon 3Tajemnica w glebie