Kidding

Nagrodzony Złotym Globem Jim Carrey jako popularny prezenter dziecięcych programów w serialu o depresji komika.

Kidding – opis

Głównym bohaterem serialu „Kidding” jest Jeff, znany jako Pan Pickles (Jim Carrey) - legendarny prezenter dziecięcych programów telewizyjnych. Mężczyzna jest wzorem mądrości i dobroci życiowej zarówno dla najmłodszych widzów, tych o dopiero kształtujących się umysłach, jak i ich rodziców, którzy wychowali się na jego programach. Kiedy sytuacja rodzinna Jeffa zaczyna się mocno komplikować, bohater przekonuje się, że w sytuacji kryzysowej, która go coraz bardziej przerasta, wskazówek postępowania nie znajdzie w bajkach i przypowieściach. W efekcie dobry człowiek zanurzony w okrutnym świecie zaczyna odchodzić od zmysłów, co jednocześnie jest źródłem komizmu i chwyta za serce. Z czasem Jeff zaczyna buntować się przeciw regułom ustalonym przez producenta wykonawczego, Seba (Frank Langella), w prowadzonym przez niego programie. Ten obawia się, że stan psychiczny telewizyjnej gwiazdy nieodwracalnie może zniszczyć markę, jaką razem stworzyli, w związku z czym dyskretnie zaczyna przygotowywać się do wymiany prowadzącego. W tym samym czasie Deidre (Catherine Keener), która kieruje działem lalkarskim, boryka się z własnymi prywatnymi i zawodowymi problemami.

Kidding – obsada

Obok Jima Carreya, w pozostałych rolach występują: nominowany do Nagrody Akademii Filmowej, Emmy i Złotych Globów Frank Langella („Frost/Nixon”), Catherine Keener („Kto się odważy”, „Uciekaj!”), Judy Greer („Married”) oraz Cole Allen. W serialu gościnnie występują Justin Kirk (serial „Trawka”) i Ginger Gonzaga (serial „Umrzeć ze śmiechu”). Pomysłodawcą i producentem wykonawczym serialu jest Dave Holstein (serial „Trawka”, „Dorastająca nadzieja”), który napisał scenariusz pilotażowego odcinka i pełni obowiązki showrunnera.

Kidding – gdzie obejrzeć?

Serial dostępny online w serwisie VOD player.

Kidding, sezon 2, odcinek 10 Kidding, sezon 2, odcinek 9 Kidding, sezon 2, odcinek 8 Kidding, sezon 2, odcinek 7 Kidding, sezon 2, odcinek 6 Kidding, sezon 2, odcinek 5 Kidding, sezon 2, odcinek 4 Kidding, sezon 2, odcinek 3 Kidding, sezon 2, odcinek 2 Kidding, sezon 2, odcinek 1 Kidding, sezon 1, odcinek 10 Kidding, sezon 1, odcinek 9 Kidding, sezon 1, odcinek 8 Kidding, sezon 1, odcinek 7 Kidding, sezon 1, odcinek 6 Kidding, sezon 1, odcinek 4 Kidding, sezon 1, odcinek 3 Kidding, sezon 1, odcinek 2 Kidding, sezon 1, odcinek 1