Kidding

Nagrodzony Złotym Globem Jim Carrey jako popularny prezenter dziecięcych programów w serialu o depresji komika.

„Kidding” – o czym jest serial?

Głównym bohaterem serialu „Kidding” jest Jeff, znany jako Pan Pickles (Jim Carrey) - legendarny prezenter dziecięcych programów telewizyjnych. Mężczyzna jest wzorem mądrości i dobroci życiowej zarówno dla najmłodszych widzów, tych o dopiero kształtujących się umysłach, jak i ich rodziców, którzy wychowali się na jego programach. Kiedy sytuacja rodzinna Jeffa zaczyna się mocno komplikować, bohater przekonuje się, że w sytuacji kryzysowej, która go coraz bardziej przerasta, wskazówek postępowania nie znajdzie w bajkach i przypowieściach. W efekcie dobry człowiek zanurzony w okrutnym świecie zaczyna odchodzić od zmysłów, co jednocześnie jest źródłem komizmu i chwyta za serce. Z czasem Jeff zaczyna buntować się przeciw regułom ustalonym przez producenta wykonawczego, Seba (Frank Langella), w prowadzonym przez niego programie. Ten obawia się, że stan psychiczny telewizyjnej gwiazdy nieodwracalnie może zniszczyć markę, jaką razem stworzyli, w związku z czym dyskretnie zaczyna przygotowywać się do wymiany prowadzącego. W tym samym czasie Deidre (Catherine Keener), która kieruje działem lalkarskim, boryka się z własnymi prywatnymi i zawodowymi problemami.

„Kidding” – obsada

Obok Jima Carreya, w pozostałych rolach występują: nominowany do Nagrody Akademii Filmowej, Emmy i Złotych Globów Frank Langella („Frost/Nixon”), Catherine Keener („Kto się odważy”, „Uciekaj!”), Judy Greer („Married”) oraz Cole Allen. W serialu gościnnie występują Justin Kirk (serial „Trawka”) i Ginger Gonzaga (serial „Umrzeć ze śmiechu”). Pomysłodawcą i producentem wykonawczym serialu jest Dave Holstein (serial „Trawka”, „Dorastająca nadzieja”), który napisał scenariusz pilotażowego odcinka i pełni obowiązki showrunnera.

„Kidding” – gdzie obejrzeć?

Cały serial dostępny online w serwisie VOD player w wersji z polskimi napisami lub lektorem.

Kiddingsezon 1 odcinek 10 Kiddingsezon 1 odcinek 9 Kiddingsezon 1 odcinek 8 Kiddingsezon 1 odcinek 7 Kiddingsezon 1 odcinek 6 Kiddingsezon 1 odcinek 5 Kiddingsezon 1 odcinek 4 Kiddingsezon 1 odcinek 3 Kiddingsezon 1 odcinek 2 Kiddingsezon 1 odcinek 1 Kiddingsezon 1 odcinek 1 AAAKidding, odc. 1