Jeszcze jeden imigrant

Komediowy serial paradokumentalny, który ukazuje amerykańską przygodę jednego z najpopularniejszych brytyjskich satyryków. Romesh Ranganathan postanowił zacząć życie od nowa i przenieść się z całą rodziną do Los Angeles. Ma nadzieję odnaleźć tam szczęście i odnieść wielki sukces. Jest na dobrej drodze, bo przygotowuje się do swojego pierwszego amerykańskiego występu w słynnym Greek Theatre. Ma trzy miesiące by sprzedać 6 tys. biletów i spełnić swoje największe marzenie. Paradokument jest zapisem przezabawnych przygód rodziny współczesnych imigrantów i problemów, z jakimi muszą się zmierzyć w Ameryce.

„Jeszcze jeden imigrant” to komediowy paradokument o Romeshu Ranganathanie. Cały serial jest dostępny online w serwisie VOD player.

Jeszcze jeden imigrantsezon 1 odcinek 10 Jeszcze jeden imigrantsezon 1 odcinek 9 Jeszcze jeden imigrantsezon 1 odcinek 8 Jeszcze jeden imigrantsezon 1 odcinek 7 Jeszcze jeden imigrantsezon 1 odcinek 6 Jeszcze jeden imigrantsezon 1 odcinek 5 Jeszcze jeden imigrantsezon 1 odcinek 4 Jeszcze jeden imigrantsezon 1 odcinek 3 Jeszcze jeden imigrantsezon 1 odcinek 2 Jeszcze jeden imigrantsezon 1 odcinek 1