I am the Night

Nowy miniserial inspirowany prawdziwymi wydarzeniami z życia Fauny Hodel. Opowiada o nastolatce, która zrobi wszystko, aby poznać prawdę o swojej przeszłości.

„I am the Night” – streszczenie

Fauna Hodel jest nastolatką, która została oddana do adopcji po urodzeniu. Dziewczyna wiedzie spokojne życie na przedmieściach Reno w Nevadzie i jest w gruncie rzeczy pogodzona z faktem, że nic nie wie o swoim pochodzeniu. Pewnego dnia dokonuje odkrycia, które sprawia, że zaczyna wszystko kwestionować. Fauna próbuje za wszelką poznać historię swoich narodzin. Na swojej drodze spotyka reportera, którego prześladuje sprawa sprzed lat. Wspólne poszukiwania coraz bardziej zbliżają ich do niesławnego ginekologa z Los Angeles, doktora George'a Hodela, który znany jest w mrocznych kręgach Hollywood.

„I am the Night” – obsada

Miniserial „I Am the Night” został wyreżyserowany został przez Patty Jenkins, a autorem scenariusza jest pisarz Sam Sheridan. W jedną z głównych ról wciela się nominowany do nagrody Emmy Chris Pine. Obok niego wystąpili: India Eisley jako Fauna Hodel, Jefferson Mays jako George Hodel, Leland Orser jako Peter Sullivan, Yul Vazquez jako Billis, Dylan Smith jako Sepp, Golden Brooks jako Jimmy Lee, Justin Cornwell jako Terrence Shye, Jay Paulson jako Ohls oraz Connie Nielsen jako Corinna Hodel.

„I am the Night” – gdzie obejrzeć?

Serial jest dostępny online w serwisie VOD player.

I am the Night, sezon 1, odcinek 6 I am the Night, sezon 1, odcinek 5 I am the Night, sezon 1, odcinek 4 I am the Night, sezon 1, odcinek 3 I am the Night, sezon 1, odcinek 2 I am the Night, sezon 1, odcinek 1