Howards End

Opowieść o perypetiach dwóch wyemancypowanych sióstr żyjących na początku XX wieku. Margaret (Hayley Atwell) oraz Helen (Philippa Coulthard) Schlegel są inteligentnymi i pełnymi idealizmu siostrami, które mieszkają razem ze swoim cierpiącym na hipochondrię bratem Tibbym (Alex Lawther) w Londynie. Od śmierci rodziców młode kobiety starają się wieść niezależne życie. Pewnego dnia Margaret poznaje majętną Ruth Wilcox (Julia Ormond), z którą szybko się zaprzyjaźnia. Niespodziewana śmierć nowej koleżanki przybliża pannę Schlegel do męża zmarłej, Henry’ego (Matthew Macfadyen). Pełna namiętności Helen poznaje natomiast Leonarda Basta (Joseph Quinn), który ledwo wiąże koniec z końcem. W dodatku mężczyzna obiecał ożenić się ze swoją kochanką Jacky (Rosalind Eleazar).

Serial „Howards End” to dramat kostiumowy z 2017 roku w reżyserii Herrie Macdonald. W obsadzie znaleźli się m.in. Hayley Atwell, Joseph Quinn i Matthew Macfadyen. Cały serial dostępny online online w serwisie VOD player w wersji z polskimi napisami i lektorem.

Howards End, sezon 1, odcinek 4 Howards End, sezon 1, odcinek 3 Howards End, sezon 1, odcinek 2 Howards End, sezon 1, odcinek 1