Hackerville

Trzymający w napięciu serial przedstawiający losy policjantki, która zajmuje się sprawą cyberataku na niemiecki bank. Serial porusza aktualny problem cyberprzestępstw, z którymi coraz częściej będzie musiało sobie radzić nasze społeczeństwo.

„Hackerville” – streszczenie

Duży niemiecki bank zostaje zaatakowany przez hakerów, a trop prowadzi do Rumunii. Lisa Metz, specjalistka od cyberprzestępczości w niemieckiej federalnej policji kryminalnej, zostaje wysłana z Frankfurtu do Timisoary, swojego rodzinnego miasta, gdzie rozpoczyna współpracę z lokalnym zespołem śledczym. Lisa jako dziecko uciekła z rodzicami z Rumunii. Po latach rodzinny kraj wydaje jej się jednocześnie dziwnie znajomy i kompletnie obcy. Po raz pierwszy w swoim życiu Lisa jest zmuszona skonfrontować się z niejasną historią swojej rodziny. Różnice kulturowe stają się boleśnie widoczne, kiedy okazuje się, że Adam Sandor, policjant z Timisoary, z którym ma współpracować podczas śledztwa, myśli w zupełnie inny sposób, co jest przyczyną frustracji Lisy... Pomimo dzielących ich różnic dwójka śledczych musi jednak zacząć współpracować ze sobą, żeby ocalić 14-letniego Cipiego, genialnego gracza, który staje się celem przestępców.

„Hackerville” – obsada

„Hackerville” rumuński serial kryminalny z 2018 roku. Jego reżyserami są Igor Cobileanski oraz Anca Miruna Lazarescu. W role głównych bohaterów wcielają się: Anna Schumacher, Andi Vasluianu oraz Voicu Dumitras.

„Hackerville” – gdzie obejrzeć?

Serial jest dostępny online w serwisie VOD player.

Hackerville, sezon 1, odcinek 6 Hackerville, sezon 1, odcinek 5 Hackerville, sezon 1, odcinek 4 Hackerville, sezon 1, odcinek 3 Hackerville, sezon 1, odcinek 2 Hackerville, sezon 1, odcinek 1