Godzina policyjna

Kiedy zapada zmrok, w społeczeństwie kontrolowanym za pomocą surowo egzekwowanej godziny policyjnej ludzie stają do rywalizacji w niebezpiecznym i nielegalnym wyścigu ulicznym, aby uciec od ograniczeń i rozpocząć nowe, wolne życie.

Godzina policyjna – opis

Akcja serialu toczy się w nieodległej przyszłości. Kiedy zapada zmrok, pustoszeją ulice i rozpoczyna się godzina policyjna. Ograniczenia zostały wprowadzone, aby chronić ludność przed śmiertelnym wirusem, który dziesiątkował populację kraju. Są jednak ludzie, którzy uważają, że wprowadzone po epidemii zasady są zbyt wysoką ceną, jaką przyszło im płacić za bezpieczeństwo. Dla jego uczestników wyścig jest szansą na ucieczkę ze świata restrykcji i nadzieją na lepsze życie. W rywalizacji startują buntownicy i niepokorni, ale także ludzie, którzy nie stracili nadziei, są odważni i wierzą we własne możliwości. Kiedy zapada noc, na linii startu w południowym Londynie staje 25 drużyn. Zawodnicy ruszają w zabójczym tempie i nie zwalniają aż do linii mety na wyżynach Szkocji.

Godzina policyjna - gdzie obejrzeć?

Cały serial jest dostępny online w serwisie VOD player.pl.

Godzina policyjna, sezon 1, odcinek 8 Godzina policyjna, sezon 1, odcinek 7 Godzina policyjna, sezon 1, odcinek 6 Godzina policyjna, sezon 1, odcinek 5 Godzina policyjna, sezon 1, odcinek 4 Godzina policyjna, sezon 1, odcinek 3 Godzina policyjna, sezon 1, odcinek 2 Godzina policyjna, sezon 1, odcinek 1