Fotki wstydu

Serial "Fotki wstydu" jest opowieścią o trójce nastolatków mieszkających w trzech różnych częściach Norwegii. Kiedy do sieci wypływają ich nagie zdjęcia, każde z nich musi zmierzyć się z osobistym kryzysem.

Fotki wstydu - opis

 

16-letnia Sofia uprawia na imprezie seks z Axelem. Następnego dnia po szkole zostaje rozesłany film z ich udziałem. Zdesperowana dziewczyna wyrusza wraz z przyjaciółmi w pogoń w poszukiwaniu sprawcy całego zamieszania. 14-letnia Ida spotyka się z facetem z Tindera. Niedługo później kontaktuje się z nią Jan, który twierdzi, że jej nagie zdjęcia zostały opublikowane na zamkniętym forum. Proponuje pomóc dziewczynie, ale chce także czegoś w zamian. 18-letni Viktor jest oskarżony o publikowanie pornografii dziecięcej. Chce zmusić Miriam, aby odwołała zarzuty, ale jego działania zdążyły powodują ogromne konsekwencje.

Fotki wstydu, sezon 1, odcinek 10 Fotki wstydu, sezon 1, odcinek 9 Fotki wstydu, sezon 1, odcinek 8 Fotki wstydu, sezon 1, odcinek 7 Fotki wstydu, sezon 1, odcinek 6 Fotki wstydu, sezon 1, odcinek 5 Fotki wstydu, sezon 1, odcinek 4 Fotki wstydu, sezon 1, odcinek 3 Fotki wstydu, sezon 1, odcinek 2 Fotki wstydu, sezon 1, odcinek 1