Dowód niewinności

Kiedyś sama niesłusznie skazana, teraz walczy o wolność innych. Czy bezkompromisowa adwokat znajdzie dowody na niewinność aresztowanych?

Dowód niewinności  - o czym jest serial?

Serial kryminalny śledzi losy kancelarii adwokackiej prowadzonej przez Madeline Scott, bezkompromisową obrończynię sprawiedliwości. Odczuła na własnej skórze, co znaczy fałszywe oskarżenie, kiedy razem z bratem Levim w wieku osiemnastu lat została niewinnie skazana za zabójstwo i stała się przedmiotem obsesji mediów oraz żądnego sensacji społeczeństwa.

Po dziesięciu latach odsiadki Madeline prowadzi kancelarię wraz z prawnikiem Easym, ze śledczym Bodiem oraz specjalistką od komunikacji Violet. Mimo licznych wrogów, takich jak Gore Bellows, prokurator, który wciąż wierzy w jej winę, Madeline staje w obronie innych, nie ustając w poszukiwaniach prawdziwego sprawcy morderstwa, za które została skazana.

Dowód niewinności  - gdzie oglądać?

Odcinki serialu możesz oglądać online na platformie vod - player.pl.

Dowód niewinności sezon 1 odcinek 6 Opowieść o Kopciuszku Dowód niewinności sezon 1 odcinek 5 Dźwigaj swój krzyż Dowód niewinności sezon 1 odcinek 4 Gra wstydem Dowód niewinności sezon 1 odcinek 3 Wyznanie win